Dodge durango - filter do prevodovky

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
julo45
Přispěvovatel
Příspěvky: 83
Registrován: 23 úno 2006, 11:09

Dodge durango - filter do prevodovky

Příspěvek od julo45 »

Zdravím Vás. Dodge Durango 2002, 4,7l, 2WD vin 1B4HR58N62F202554. Vie mi niekto vytypovať, aký filter - filtre je potrebné do automatickej prevodovky? Nechcem to zatiaľ rozoberať, pokiaľ nebudem mať istotu, že mám k výmene aj filter aký tam má byť. Predajcovia filtrov sa dosť výrazne líšia v tom, aký filter je potrebný do prevodovky.
Za info ďakujem.
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

http://moparshop.cz/katalog/filtry-dodge-durango-dn/

napiš jim nebo zavolej snad ti poraděj.
sashasuman
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 11 pro 2014, 05:44

Příspěvek od sashasuman »

jedničkový megane facelift 1,4 16V rv 2000. má boční airbagy. svítila mu kontrolka airbagů,tak jsem myslel klasika...vyštípat ty konektory pod sedačkama a dráty naletovat k sobě.vše jsem proletoval a pak jsem zjistil,že je tam ustřižený jeden kablík...ten kablík by měl vést někam do sedačky.na pyropatronu vedou jiné barvy (modrá a hnědá),na airbag taky (fialová a černá) - shodné se sedačkou spolujezdce.pak jeden černý....a u řidičovy sedačky navíc oproti spolujezdcově ještě fialový a šedý...vede z velkého čewrného konektoru a k fialovému byl origo připojen i ten černý co vede sólo...nevíte kam ty dráty mají vést?
You can easily check out our high quality CCD-410 exam dump which prepares you well for the testking.eu - 640-692 dumps
Odpovědět

Zpět na „Americké vozy“