demontaž vstrekov D5

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Tomas7
Přispěvovatel
Příspěvky: 95
Registrován: 16 říj 2011, 14:24

demontaž vstrekov D5

Příspěvek od Tomas7 »

Zdravím vyberal už niekto z vás vstreky s volva S80 2.4 D5 136kw r 2007 ? dva výšli krasne a osatne 3 vobec . Ako ich vybrať bez poškodenia alebo či existuje na to nejaka firma dik ....
prdlavka
Přispěvovatel
Příspěvky: 344
Registrován: 01 pro 2009, 14:55
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od prdlavka »

hydraulickej vytahovák,někdo to i pujčuje......
denny
Přispěvovatel
Příspěvky: 260
Registrován: 24 říj 2010, 16:26
Bydliště: U Pardubic

Příspěvek od denny »

Nepůjčuje to asi nikdo,ale dělají to.
Např tuto služby nabízí www.triumfcz.eu
Nebo www.vytahovanivtriku.cz
Tomas7
Přispěvovatel
Příspěvky: 95
Registrován: 16 říj 2011, 14:24

Příspěvek od Tomas7 »

Dik Zalial som vstreky ešte s kapalinou v sobotu to skusim ešte raz . ( raz na 2.2 DCI mi to pomohlo ) Vytahovak by mal aj kamoš ale že vraj ked sa rozobere cievka tak už vstrek sa neda použiť .
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19330
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

dej tam ty co šly zpátky a ty co nejdou povol podkovy, jestli je to teda pojizdny jinak - jed to projet, občas strikat nejakej uvolnovač ( berner rust master nebo tak ), když se vstrik uvolni, hned to uslysis tu ranu a zacne to jet na min valcu :D , tak ho utahni a pokracuj
nekdy ani to nepomuze ale
tuhle jsme delali vivaro, tři šly, na jeden přijel borec, sice ho vytahnul hydraulikou, ale vstrik se natahl a byl na vyhozeni..
denny
Přispěvovatel
Příspěvky: 260
Registrován: 24 říj 2010, 16:26
Bydliště: U Pardubic

Příspěvek od denny »

Tomas7 píše:Dik Zalial som vstreky ešte s kapalinou v sobotu to skusim ešte raz . ( raz na 2.2 DCI mi to pomohlo ) Vytahovak by mal aj kamoš ale že vraj ked sa rozobere cievka tak už vstrek sa neda použiť .
Dá se použít,ale po kompletní renovaci.Na BMW mám spešl nástroje a dělám to velmi často např u X5 na 5.válci.Tam nejvíc chčije voda z rozlámaného torpéda.
Odpovědět

Zpět na „Volvo“