VW Golf Variant IV 1,9TDI PD 8V R4 AJM 2001 - Sneaky Sleeper

Toto fórum slouží ke zveřejnění výkonových grafů Vašich vozů.

Moderátoři: šulda, JasteR, Moderátoři

nejsem-naivka
Přispěvovatel
Příspěvky: 541
Registrován: 25 dub 2011, 21:21
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od nejsem-naivka »

Jako tohle je už moc
:-@
peug
Přispěvovatel
Příspěvky: 153
Registrován: 10 úno 2009, 14:38
Bydliště: K.Vary

Příspěvek od peug »

no myslel jsem že to přečtu celé a dal jsem jen 2/3 posledního Forestovo "článku" :-)
Karlovy Vary
moravia-tuning.cz
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

peug píše:no myslel jsem že to přečtu celé a dal jsem jen 2/3 posledního Forestovo "článku" :-)
To jsi hardcore man 8) Já to vzdal...
Možná probíhá nějaká Forestova rekvalifikace (rychlostí, jak podotknul: "~340 uhozu za minutu") na spisovatele nějaké beletrie... či braku :D
Pro nezaujatého pozorovatele je to opravdu děs a běs... a to ze všech stran, sorry pánové.
GIV Variant TDi ???kW
macan371538
Přispěvovatel
Příspěvky: 157
Registrován: 22 led 2014, 16:38

Příspěvek od macan371538 »

Já si nemohu pomoct ale forest mě prostě připomíná Sheldona Coopera z BBT :D Jako nic ve zlým,ale všeho s mírou :D
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

macan371538 píše:Já si nemohu pomoct ale forest mě prostě připomíná Sheldona Coopera z BBT :D Jako nic ve zlým,ale všeho s mírou :D


BAZINGA! (noteeth) (noteeth) (noteeth)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
Andre
Aktivista
Příspěvky: 1607
Registrován: 23 led 2006, 05:35
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andre »

Forest píše: Me by opravdu zajimalo, kde jsi prisel na to, ze ti ja zavidim
Nenapadá mě jiný racionální důvod proč tady děláš to co tu děláš. Proč se tu v jednom kuse povyšuješ, proč si neustále bereš do své nevymáchané huby mě a další lidi, kteří se tady dokázali z nuly postavit na vlastní nohy (Fun, MV ...) zatím co o tobě si drtivá většina myslí, že by jsi měl brát prášky na hlavu.
Navíc ještě asi nemůžeš vystát, že jsem byl jeden z prvních, který pochopil co jsi vlastně za hovado a nechtěl s tebou mít vůbec nic společného.
Forest píše: predvedu ti to v praxi a "levou zadni" zmanipuluji toto hlasovani
Intrikaříš přez SZ, manipuluješ a posíláš lidem smyšlené kokotiny a pseudodůkazy.
Forest píše: ... nevim, kdo tuhle prasarnu zinscenoval (nedivil bych se, kdyby to byl intrikan Dimec nebo amater Andre)... ...ale ted na to mam cas a vratim to poctive i s uroky.
Vzal sis do své duté hlavy, že za všechny tvoje problémy a dodaná nefungující turba může někdo jiný, jen né ty ani firma z Holic.
Forest píše: Vis co, kdyz to tu nechces publikovat, hod mi to do SZ, at alespon vim, ze to tu nepises jen abys to napsal.
Pochop, já nemám takovou fobii z konkurence a nepotřebuji si dělat reklamu tím, že jí neustále špiním. A je myslím veřejným tajemstvím, že se od tebe v Holicích několikrát distancovali, proto tobě opravdu nic sdělovat nebudu. Pokud to někoho zajímá, tak telefon máme uveden na našich stránkách.

Navíc nechápu, proč když každá tvoje druhá povýšenecká poznámka, která má dokazovat nadmíru tvé inteligence a neuvěřitelné schopnosti, směřuje na pravopis, tak si na to nedáváš sám pozor ;)
Forest píše: blahobyt na me pusobi jako kyprici prasek
Tak to nevím jestli je to blahobyt, ale je úsměvné (nebo spíš smutné), že se tady chlubíš blahobytem a přitom se rok necháváš živit cizím člověkem ty Rockefellere... a navíc jako vděk za to všechno si neodpustíš vzít do huby i jeho a a jeho blízké, což jen dokazuje tvoji mentální degeneraci.
Forest píše: ostatne i to VB co jsi mi nebyl schopen dat doklad
Chápu, že v rámci zaslepenosti vztekem a neschopnosti racionální argumentace už zkoušíš kde co, ale měl by sis uvědomit, že drtivá většina lidí, se kterými si tady jel nebo jedeš černou šmelotu nestojí teď na tvojí straně a tímto vstupuješ na velmi tenký led. Můžeš tím hodně poškodit především sebe a taky hlavně dodavatele z Holic. Takže zkus zvolnit tempo z 340ti úderů a zapojit alespoň malý zbytek soudného uvažování než tady zase něco zplodíš.


Dívej, já ti v žádném případě nechci brát tvůj virtuální svět, ve kterém jsi kulturista s černým páskem v karate, předseda spolku Mensa ČR, máš krásnou mladou přítelkyni, byt o osmi pokojích, třech koupelnách se zlatými kohoutky, v obýváku akvarium se žralokem, před domem čtyři auta, na kontě miliardu dolarů z obchodu s akciemi, každý týden školení v Garrettu, Golfa se šesti turby disponujících tlakem 12barů na volnoběh a nezměřitelným výkonem.... Jen tě žádám, odprogramuj mě ze svého Matrixu, přestaň o mě šířit lži, zatahovat do svých intrik a vymývání mozků a já si tě nebudu vůbec všímat.
Uživatelský avatar
Andre
Aktivista
Příspěvky: 1607
Registrován: 23 led 2006, 05:35
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andre »

MirekX píše:
Andre píše: Zajistil jsem pro rodinu víc než důstojné bydlení, ukázal jim půl světa..... ;)
Nechtěl by jsi mě adoptovat? PS: pubertu mám za sebou, prudit nebudu, slibuju ... :D
Nejsem si jist, jestli zrovna ty by jsi to potřeboval ;)

Škoda, že to s tou pubertou neplatí na prahu 40ky i pro jiné, zde přispívající....
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2474
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

Jak vždycky řikala moje babička: Ten kdo má, ten nemusí všechny přesvědčovat o tom že je to pravda. Za něj totiž mluví činy :)
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
Ondra_TDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 144
Registrován: 22 lis 2014, 15:43

Příspěvek od Ondra_TDI »

Andre píše:Dívej, já ti v žádném případě nechci brát tvůj virtuální svět, ve kterém jsi kulturista s černým páskem v karate, předseda spolku Mensa ČR, máš krásnou mladou přítelkyni, byt o osmi pokojích, třech koupelnách se zlatými kohoutky, v obýváku akvarium se žralokem, před domem čtyři auta, na kontě miliardu dolarů z obchodu s akciemi, každý týden školení v Garrettu, Golfa se šesti turby disponujících tlakem 12barů na volnoběh a nezměřitelným výkonem.... Jen tě žádám, odprogramuj mě ze svého Matrixu, přestaň o mě šířit lži, zatahovat do svých intrik a vymývání mozků a já si tě nebudu vůbec všímat.
Z těch hádek by se dala udělat i slušná telenovela. (LOL)
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

za mě + Forest má nejlepší rozlišení grafů snad ze všech jinak ta omáčka kolem to nemá smysl
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2753
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

Hlavně to není důstojný.
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
Uživatelský avatar
toefuk
Aktivista
Příspěvky: 2864
Registrován: 15 úno 2011, 16:00
Bydliště: Čadca

Příspěvek od toefuk »

Ladas píše:za mě + Forest má nejlepší rozlišení grafů snad ze všech jinak ta omáčka kolem to nemá smysl
1*
A4 B5 1Z, A4 AVANT AHH, Touran 5T1 2.0TDi 110kW, G5+ BXF
Uživatelský avatar
MirekX
Aktivista
Příspěvky: 4710
Registrován: 24 led 2006, 18:27
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Příspěvek od MirekX »

vždycky když se tady pralo špinavý prádlo takhle veřejně, tak se aspoň člověk něco dozvěděl, :D ale tohle už je humus
Sharan 1,9 PD 115PS AUY- 225 PS a 500Nm turbo GTD1752VRL Sharan 2,0 CFFB 140PS turbo GTD1752VRK-REA, - 226PS a 465Nm, OIII 2,0TDI 150PS - 182 PS a 417Nm vše od Dieselpoweru. :) KTM SMT 990 115PS www.zvsagro.cz E-Golf 100kW zatím série (noteeth)
Uživatelský avatar
Andre
Aktivista
Příspěvky: 1607
Registrován: 23 led 2006, 05:35
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andre »

Humus to je, to souhlasím.
Jsem zvědav, jestli budete pánové stejného názoru až si vás Forest vezme jednoho dne taky do parády (nikdo neví jestli se to už třeba přes SZ neděje), hlavně třeba Ladas, který chytne na první našlápnutí.

Myslím, že jsem si nechal líbit až dost.
Uživatelský avatar
marena tdi
Aktivista
Příspěvky: 3597
Registrován: 02 dub 2009, 09:39
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od marena tdi »

Ja mam tolik soudnosti že tady neminim vytahovat všechny negativa na Foresta . Co on tady vytahuje to nema obdoby . Je to hnus .
Audi A3 Sportback 1.9 PD BXE 186 ps , sw TDI FUN , TSB 220 Turbosport , exhaust by Marena
EX- Octavia combi Tdi AGR 261 ps
Odpovědět

Zpět na „Výsledky Vašeho měření - Grafy“