CHip 1.9 TDI 96 kw

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Patrikauto1
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 30 čer 2015, 14:01

CHip 1.9 TDI 96 kw

Příspěvek od Patrikauto1 »

Prosím Vás nevíte kdo chipuje motory na 'VW ?? Mám 1.9 TDI 96 kw a chtel bych silnejsi?
Diesel je pro chlapy !!
Hrubec
Přispěvovatel
Příspěvky: 388
Registrován: 31 pro 2014, 13:36

Příspěvek od Hrubec »

S kama jsi?Cechy Praha Dieselpower a morava TdiFun Cesky Tesin.jinam bych nejel.
Leoš 1,9 TDi ALH/ARL 66kw-FMIC,VB,KAT EGR off,12mm hlava,Race520,podacačka,sání vedení ASZ 1??Ps/4??Nm,SW TDIFun
Patrikauto1
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 30 čer 2015, 14:01

Příspěvek od Patrikauto1 »

Jsem z orlové u Karviné, takže bych volil asi tešín.... Nevíš jak to funguje a jake jsou na to ceny ??
Diesel je pro chlapy !!
PeITeeR
Přispěvovatel
Příspěvky: 125
Registrován: 15 zář 2014, 00:53
Bydliště: Tachau

Příspěvek od PeITeeR »

Tak to je prehnany (LOL)
O1AsvChipKw?KatOffEgrOffPukTT312mmKN+Nuda
Hrubec
Přispěvovatel
Příspěvky: 388
Registrován: 31 pro 2014, 13:36

Příspěvek od Hrubec »

co je prehnany?najdi s jeho webovky TdiFun jsou tam i ceny atd..
Leoš 1,9 TDi ALH/ARL 66kw-FMIC,VB,KAT EGR off,12mm hlava,Race520,podacačka,sání vedení ASZ 1??Ps/4??Nm,SW TDIFun
PeITeeR
Přispěvovatel
Příspěvky: 125
Registrován: 15 zář 2014, 00:53
Bydliště: Tachau

Příspěvek od PeITeeR »

Ze nekdo zaklada topic na tohle tema..
O1AsvChipKw?KatOffEgrOffPukTT312mmKN+Nuda
Hrubec
Přispěvovatel
Příspěvky: 388
Registrován: 31 pro 2014, 13:36

Příspěvek od Hrubec »

Tak vis jak se to rika..lina huba hole nestesti (rofl)
Leoš 1,9 TDi ALH/ARL 66kw-FMIC,VB,KAT EGR off,12mm hlava,Race520,podacačka,sání vedení ASZ 1??Ps/4??Nm,SW TDIFun
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2753
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

Pokud je mladej a nemá zkušenosti tak se to dá pochopit, navíc je to mnohem jednoduší založit novej topic, než tady pročítat víc jak 10 let starý nepromazaný příspěvky.
Navíc by jste se divili co vše se šíří za informace mezi lidima u piva a podobně. To je mnohem lepší se zeptat tady někoho kdo otom aspoň něco ví.
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
Uživatelský avatar
HanZ
Aktivista
Příspěvky: 1861
Registrován: 23 led 2006, 14:32

Příspěvek od HanZ »

I tady se dozvíte celou řadu bludů a polopravd.

Pokud máte zájem o kvalitní úpravu firmware, tak na tomto fóru nabudete dojem, že pouze dieselpower a TDIFun jsou jediní dva lidé v tomto vesmíru, kteří to opravdu umějí :) Nerozporuji že to umí, ale rozhodně nejsou jediní!! Je celá řada kvalitních úpravců, kteří zde nemají placené PR. Budete muset pohledat...
Hele chlapi, mám auto a nejede. Můžete mi prosím někdo poradit jak to mám pokud možno zdarma opravit, aby to zase jezdilo?? :woot:
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2753
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

Tak jistě že nejsou jediní, ale Ti co to taky umí si musí v první řadě vytvořit dostatečně velkou skupinu spokojených zákazníků, kteří nebudou váhat je doporučit.
Já dostal tip od kamaráda na Funa, celý mi to u něj kamarád domluvil a tak jsem nemusel nic řešit a udělal si jen výlet k Funovi.
S jeho prací jsem byl víc než spokojený a auto už víc jak dva roky denně jezdí bez sebemešího problému, takže já osobně nemám důvod Funa nedoporučit dál.
Navíc zájemce o čip to má k Funovi co by kamenem dohodil.
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
speedart
Přispěvovatel
Příspěvky: 271
Registrován: 26 srp 2012, 11:26
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek od speedart »

TDI FUN můžu doporučit,byl sem tam cca měsíc zpátky aj s kamošem,individuální ladění na brzdě,tak dlouho ladil,upravoval mapy až se mu to zdálo být dobre,myslím že jsou to dobře investované peníze.záleží kolik chce dotyčný investovat,samozdřejme to jde i za zlomek ceny co u Funa,někde na parkovišti před kauflandem bez brzdy a za 20 minut a dýmovnice (LOL)
Leon 1M ASV TOP SPORT kit , egr off,kat off ,turbo 1749VA,Sprint 764,soft by TDIFUN

Pracovní auto Mitsubishi pajero 2.5 TD
standa123
Aktivista
Příspěvky: 2358
Registrován: 13 kvě 2014, 18:32

Příspěvek od standa123 »

myslím si že když uz se clovek rozhodne pro chip tak by mel trosku priplatit a jet k nekomu kdo to opravdu umí. Za mě taky tdifun......super přístup a jak pise kolega nademnou tak dlouho ladil az on sám řekl je to dobrý. A taky že je.......volil bych ho. Navíc to mas k nemu paár km. ;)
leon ARL.....serie EX.
toledo ASV......197ps/426NM EX.
leon ARL.....212/440 EX.
aktuál : leon cupra R310 CDLA - 310ps+ 450NM
blonn
Aktivista
Příspěvky: 1135
Registrován: 01 dub 2009, 19:08
Bydliště: Praha

Příspěvek od blonn »

Mimo Funa a Dieselpower muzu doporucit MVOLESKO. Jsem zvedavej, jak dlouho tady to doporuceni vydrzi nez ho admin smazne :D
GIV 1,9TDI 74kw AXR/var, EGR OFF, MAF OFF 110KW 150PS 330NM, JEDN.+HDS
Uživatelský avatar
sniper--
Aktivista
Příspěvky: 2867
Registrován: 17 led 2009, 12:53
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od sniper-- »

No já bych k tomu řek asi tohle : Na dílně jsme postavili 3 auta který se měli naladit. Volám voleskovi jestli by si udělal na to čas v sobotu, odpověď byla zavolej za tejden, po tejdnu jsem volal znova a odpověď zněla bohužel v sobotu už nedělám. TDIFun : zavolej mi večer, teď nemám čas, večer jsem se nedovolal, za dva dny volám znova, zavolej večer , teď nemám čas, opět nic. Napotřetí mi vyslechl a prej ja si to promyslim a ozvu se ti . No ozval se po víc jak po tejdnu s tím , že ať mu auta dovezu postupně přitom věděl ze to máme přes skoro celou republiku a ještě že opět v sobotu nedělá.

Sakra nemyslím si , že odladit 3 auta nejsou zrovna malé peníze aby někdo nemohl jít něco o víkendu dělat . Nebo jsem asi jen já pako že dělám i v sobotu když je práce??
autoservis pneuservis.
Tel.774 225538
blonn
Aktivista
Příspěvky: 1135
Registrován: 01 dub 2009, 19:08
Bydliště: Praha

Příspěvek od blonn »

Tak ja s nim nemel problem. Zavolal, domluvili, prijel a MV poladil. Asi uz maji penez jako slupek, ze se o vik. nemaka. Hlavne za takovy lowe :D. Ale chapu, ze kolikrat je lepsi si dat volno, kor ted, kdyz je venku na chcipnuti.
GIV 1,9TDI 74kw AXR/var, EGR OFF, MAF OFF 110KW 150PS 330NM, JEDN.+HDS
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“