Rychloservis P4/P5/P10

Pro zákazníky, kteří hledají dobrý servis. Pište sem poptávku, někdo se Vám snad z Vašeo okolí ozve

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Rychloservis P4/P5/P10

Příspěvek od lt.kubosh »

Ahoj,
je tu někdo provozujici rychloservis na Praze Chodov, Smichov, Malešice a okolí?
Chci vyměnit olej a filtr na počkání, zaplatit za čistě odvedenou práci a eko likvidaci oleje a filtru a jet.

Nechci poslouchat pitomý kecy o tom, ze někoho sere, že si zákazník přivezl vlastní spotřebák. Měním olej po 7500km 10W-30 a nebaví mě poslouchat, že Mobil 5w-30 za 400/l je lepší a můžu ho měnit za 20tis km a už vůbec mě nebaví někam po objednání přijet a zjistit, že jim z Kelly přivezli špatněj filtr.

Děkuji
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
kopy
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 03 úno 2011, 19:29

Příspěvek od kopy »

Tak to si to radši vyměň sám. Takhle jsem začínal, že jsem vyšel vstříc a namontoval jejich díly a nakonec ze mě někteří vychcánci udělali největší pičku. Ahoj
lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Příspěvek od lt.kubosh »

No to mi řekni, jak z tebe někdo může udělat někdo pičku, když přijede vrazí ti do ruky krabici s olejem/filtrem, čumí z bezpečného místa v dílně, pak ti vrazí do ruky pětikilo a odjíždí. Spokojený, že viděl jak jsi dotáhl kryt pod motorem a mohl se laicky podívat co z motoru vyteklo za břečku.

S tímhle přístupem (když nechceš moje díly, tak jeď jinam) se nálepka servisů, kdy lidi nevěří, že jim tam dali díly, který servis naúčtoval, nezmění.

Koukám, že dostat zaplaceno za práci je asi málo. To jsme to po těch 25 letech kampitalismu dopracovali.
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
kopy
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 03 úno 2011, 19:29

Příspěvek od kopy »

Tady jde spíš o díly než o olej, ale takový olej. filtr starline nebo filtron co si rádi někteří donesli tak dokáže nadělat starosti s prolínáním oleje, ale je to kus od kusu. A to pětikilo, tak to je zlodějina, to bych to musel dělat 2 hodiny a ještě mu uvařit kafe :-)
lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Příspěvek od lt.kubosh »

Tak to víš, že každej by to chtěl za 100ku, ale popravdě.

Pokud to má nechat troche vykapat, tak to 20 minut trvat bude. Řekeněme půl hoďky. Mechanik okolo toho běhá, má zablokovanej zvedák nebo jámu.
Potom se musí ekologicky zbavit oleje, filtru, otřít vanu. DPH 22% to z toho najednou máš necely 400...

Zkrátka výměna oleje v rámci většího zásahu by byla hezká za 250 (v tý době dělá a vydělává na výměně ramen atd) ale samostatně do 500 mi přijde fér, zvlášť když to otře a nechá si zírat na ruce.
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
kopy
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 03 úno 2011, 19:29

Příspěvek od kopy »

Krásně řečeno, z takových zákazníků víc. Zdarec
dreizig5
Aktivista
Příspěvky: 1760
Registrován: 01 kvě 2011, 13:56
Bydliště: Doma

Příspěvek od dreizig5 »

dojed z vlastníma nd a za 500 ti to urcitě neudělám,já sem musel postavit dílnu+vybavení=ne malé položky ;) +musím rožnout a nafoukat komresor :) +musím něco žrát :)
lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Příspěvek od lt.kubosh »

dreizig5 píše:dojed z vlastníma nd a za 500 ti to urcitě neudělám,já sem musel postavit dílnu+vybavení=ne malé položky ;) +musím rožnout a nafoukat komresor :) +musím něco žrát :)
Taky nazor.
To roznuti uctujes jako "viceprace" nebo jako "spojovaci material" nebo rovnou zakaznikum rikas - za litr nevystrcim ani nohu z postele?
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
kopy
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 03 úno 2011, 19:29

Příspěvek od kopy »

Já teda jo a aji to kafe bysme dali.Asi dám výpověď a začnu sám na sebe,ale co když nebude dostatek zákazníků,to bych pak vzpomínal na časy když jsem měl pravidelně 10.výplatu na účtě, ať je práca nebo ne. Takže radši budu asi dál zaměstnanej a mít i zaplacenou dovolenou. :D
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Cena je asi určená i lokalitou, já u nás na vesnici kdybych někomu řekl pětibábu jen za práci, tak by tam zkolaboval...asi ne všichni ale většina jo.
Oni sice vidí že máš dílnu,zvedáky,nářadí a já nevím co, ale spousta jich žije v době za 50 korun nebo za Marsky...
olej a filtry odevzdáváme do brněnské firmy Kaiser Servis kvůli papíru o ekolikvidaci, olej berou za dáčo a filtry 10,- / kilo, jen se to tam prostě jednou za čas musí zavézt, když si přijedou oni stojí 1500 jen nájezd náklaďáku

cena je taky odvislá od složitosti, nedá se porovnávat Felda a nějaký SUV nebo nový auto celý zespodu zaplastovaný s filtrem zamotaným v motoru že to nachčije všude kolem a vystříkáš pak dva čističe na brzdy abys to umyl..
Odpovědět

Zpět na „Poptávka - hledám servis/zaměstnance“