aukro

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

jericho-3 píše:Problém je vždy v rodině, ta vychovává parchanty...
To máš pravdu. Ta "nejvyšší rodina" nám ukazuje, jak je běžné žít na dluh, jak ojebávat své vlastní lidi (např. při obcházení EIA) atd. Přilepováním novel zákonů k něčemu nesouvisejícímu, aby to v tichosti prošlo... V televizi nám ukazují jednoho parchanta a šmejda za druhým, jak krásně ze všeho vyklouznul a vesele se nám směje...
Těžko pak vychovávat děti :(
GIV Variant TDi ???kW
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ale děti jsou to, co vychovává rodič, pokud vidí, že táta se vychloubá, jak s někým vyjebal, nabádá svého potomka, aby využíval všech výhod, které existují, a dává mu krásný příklad ve své osobě vychcánka, tam je jeho role. Výmluvy typu, podívej se do parlamentu synáčku, tam všichni kradou, tak se taky nestyď a koukej utrhnout, co můžeš. Kdopak ovlivní, že má doma nácka, Ve škole nebo v televizi? Kdo poučuje své děti, dej bacha ten je začouzený, ten určitě krade, dej bacha na ty Židy, to jsou pěkné svině apod..Takhle vznikají války jako na Balkáně, kdo předává nenávist k tomu kterému národu, kdo vtlouká mladé generaci odpor k sousedovi, který má jiné vyznání? Samozřejmě máma a táta v první řadě, až potom nějaká propaganda. copak slušný člověk může mít doma nácka? Já bych ho umlátil, ale stát by se to nemohlo, protože od mládí bych mu vtloukal do hlavy, že nejde o to, jakou národnost kdo má, jakou má barvu ale jaký je člověk..A že má silnější pomáhat slabším, děti jsou "posvátné" a ke starým lidem se má člověk chovat slušně..Copak je to tak složité? Jen čecháček poukazuje na to, co ti ostatní a podle toho se chová..Ale zásady slušnosti a charakteru jdou napříč všemu..Znám mnoho rodičů, kteří fňukají co se stalo s jejich dětmi , ale přitom dělali vše proto, aby to tak bylo...Pohybuji se mezi seniory a vím jednotlivé chování rodičů k dětem, omlouvání jejich průserů. mávání rukou nad tím, když děti začali na své rodiče zvyšovat hlas a když je poslali doprdele, dělali, že je neslyší....A pak čuměli jako puci, že jsou vlastně ve vlastním domě na povel a terorizováni vlastními dětmi..Já řekl o matce ONA , a otec zařval, jak to mluvíš o své matce? A dostal jsem pumelenici, že jsem spadl ze židle...A měl pravdu, jsem mu za to vděčen , že ze mě není jen nějaký parchant...Samozřejmě že se mi to tehdy nelíbilo....Včera v pořadu s kuchařem Polreichem jsem slyšel bohužel velmi pravdivý příměr, dřív se říkalo :"zlaté české ručičky" a dnes by se mělo říkat "blbé české kecy"...Bohužel.
P.S. chápu, že pro tebe jsou tohle jen moralistické kecy, ale tohle je základ společenství lidí, které za něco stojí...
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“