Hyundai Accent 1,4i po jízdě nejde nastartovat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
markr
Přispěvovatel
Příspěvky: 670
Registrován: 01 říj 2011, 16:26

Hyundai Accent 1,4i po jízdě nejde nastartovat

Příspěvek od markr »

Zdravím všechny. Je to rok 2010 a má to najeto jen 12.000km. Má to starý pán od nova. Po jízdě cca 30km když je venku teplo tak například pán přijel po 50km k obchodu a nakoupil aa potom už nenastartoval. Po dvou hodinách auto chytlo a zase jelo normal. Dal jsem diag a ta nic. Tak jsem to jel včera projet cca 20km. Pak jsem přijel auto vypnul a po chvilce asi 5min.normalně chytlo. Tak jsem to pak nechal asi dvacet minut a už nechytne. Svíčky nové. Zkoušel jsem spray do sání a auto chytne takže jiskra jde. Jen mě nejde do hlavy, že po zapnutí klíčku nesliším čerpadlo, ale rele cvakne. Chtěl jsem změřit tlak paliva, ale není tam nikde ventilek ani žádná bajonet spojka jen do rampy jde plastova hadice s oválnou přírubou na dvě matky. Dík za nějaké info.
markr
Přispěvovatel
Příspěvky: 670
Registrován: 01 říj 2011, 16:26

Příspěvek od markr »

nikdo nic :? :? :?
Uživatelský avatar
Čert
Přispěvovatel
Příspěvky: 861
Registrován: 26 led 2006, 11:32
Bydliště: Prágl

Příspěvek od Čert »

signál na vstřiky jde?
Okura
Aktivista
Příspěvky: 1484
Registrován: 17 dub 2006, 16:38
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okura »

svití immo ledka, když zapneš klíč?
markr
Přispěvovatel
Příspěvky: 670
Registrován: 01 říj 2011, 16:26

Příspěvek od markr »

Ty jo to jsem si nevšimnul. Dam vedet odpolko. Dik Okura aCert :)
markr
Přispěvovatel
Příspěvky: 670
Registrován: 01 říj 2011, 16:26

Příspěvek od markr »

Tak při zapnuti klice nesviti. Ze by immo?? Diag ukazala nizke napeti Immobilizeru. Co vy na to?? :?
markr
Přispěvovatel
Příspěvky: 670
Registrován: 01 říj 2011, 16:26

Příspěvek od markr »

Ted jsem si vsimnul, ze tam při zapnuti klicku sviti auticko s klicem. To je pravdepodobne immo. Je oranzova. Ma svitit nebo ne :? :? dik
Okura
Aktivista
Příspěvky: 1484
Registrován: 17 dub 2006, 16:38
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okura »

musí se rozsvítit, jinak by to bylo immo
markr
Přispěvovatel
Příspěvky: 670
Registrován: 01 říj 2011, 16:26

Příspěvek od markr »

Všechny pojistky dobře. Nejde proud do palivového cerpadla. Nevi někdo co by to mohlo byt :?
markr
Přispěvovatel
Příspěvky: 670
Registrován: 01 říj 2011, 16:26

Příspěvek od markr »

Prosim nekoho jestli nemate elektro schema na toto auto. Staci mi palivove cerpadlo, rele a draty které z relátka kam jdou. Dik moc. V autodatech je to jinak :(
Uživatelský avatar
johnyd1
Přispěvovatel
Příspěvky: 638
Registrován: 25 dub 2010, 11:35
Bydliště: Slovensko okr.NM

Příspěvek od johnyd1 »

Immo ti blokuje prívod paliva čiže čerpadlo,tam by som sa zameral.A čo diag?

Akčné členy,livedata pri štarte ako sa správa immo atd.
Koleos 2018
Intens Energy dCi 175 4x4
-Can-clip,Vag-VCDS-OP-com-Fiat EcuScanKts 540 Esi2 Bmw ista-d
markr
Přispěvovatel
Příspěvky: 670
Registrován: 01 říj 2011, 16:26

Příspěvek od markr »

Cerpadlo je spalene. Dal jsem nove a když pripojim merak tak při yapnuti klicku nejde proud. Při startovaani taky ne. K cerpadlu jde yelenej drat a cernej kostra. Kostra OK a zelenej drat zadny proud. Ten zelenej jde k relatku. Do relátka jde na jeden pol +12 st8le {cerveny drat]. Při apnuti klicku jde pak na další drat +12. Další dva draty by měli byt na RJ a kostraa ne??. Rele necvakne jen když ukostrin modrooraange drat na baterku tak při zap.klicku jde cca 10s proud coz by mělo byt ok. Tak potrebuji schema. Jestli immo odpojuje kostru :( Dik
Uživatelský avatar
johnyd1
Přispěvovatel
Příspěvky: 638
Registrován: 25 dub 2010, 11:35
Bydliště: Slovensko okr.NM

Příspěvek od johnyd1 »

markr píše:Cerpadlo je spalene. Dal jsem nove a když pripojim merak tak při yapnuti klicku nejde proud. Při startovaani taky ne. K cerpadlu jde yelenej drat a cernej kostra. Kostra OK a zelenej drat zadny proud. Ten zelenej jde k relatku. Do relátka jde na jeden pol +12 st8le {cerveny drat]. Při apnuti klicku jde pak na další drat +12. Další dva draty by měli byt na RJ a kostraa ne??. Rele necvakne jen když ukostrin modrooraange drat na baterku tak při zap.klicku jde cca 10s proud coz by mělo byt ok. Tak potrebuji schema. Jestli immo odpojuje kostru :( Dik
Daj
mail,niečo pošlem.
Koleos 2018
Intens Energy dCi 175 4x4
-Can-clip,Vag-VCDS-OP-com-Fiat EcuScanKts 540 Esi2 Bmw ista-d
markr
Přispěvovatel
Příspěvky: 670
Registrován: 01 říj 2011, 16:26

Příspěvek od markr »

cerpadlo KO.. Dik vsem :)
Odpovědět

Zpět na „Hyundai“