Brzdy komplet na 1.6TDI Combi

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

Na Galaxy s 313 vepředu jsem kdysi dal brembo kotouč - nelakovaný a textar desky, brzdí to super a kotouč moc nemá snahu rezavět. Akorát desky dost práší

Teď přemýšlím co dát na moji O1 - brzdy RS 312/256. Asi brembo kotouče, lakované (s drážkama a podobně nechci) a textar desky taky? A nebo zkusit ATE Ceramic?

Nějka nemám čas a chuť zkoušek která kombinace je dobrá, to mě "bavilo" kdysi na favoritu... ale to zas nebyly skoro všecky výrobky šmejdy..
PepaZima
Přispěvovatel
Příspěvky: 112
Registrován: 09 dub 2013, 10:05

Příspěvek od PepaZima »

Vici píše:Na Galaxy s 313 vepředu jsem kdysi dal brembo kotouč - nelakovaný a textar desky, brzdí to super a kotouč moc nemá snahu rezavět. Akorát desky dost práší

Teď přemýšlím co dát na moji O1 - brzdy RS 312/256. Asi brembo kotouče, lakované (s drážkama a podobně nechci) a textar desky taky? A nebo zkusit ATE Ceramic?

Nějka nemám čas a chuť zkoušek která kombinace je dobrá, to mě "bavilo" kdysi na favoritu... ale to zas nebyly skoro všecky výrobky šmejdy..
Taky, jsem mel obyc Brembo + Textar pred lety, kdyz jsem mel Hondu FR-V a s tim prasenim to je pravda. ATE Ceramic bych moc nedaval. Budou asi ekologictejsi nez klasicke brzdy, ale brzdny ucinek jsem cetl ze neni kdovijak super, spice prumerny...

Koukam ted po znacce EBC, kotouce Turbo Groove cerne plus desticky Yellow Stuff. Primo na jejich UK strankach maji jak jednotlive tak sady.
Škoda Octavia Combi 1.6 TDI 77Kw
Uživatelský avatar
martinsidlo
Aktivista
Příspěvky: 4643
Registrován: 06 pro 2009, 15:24
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od martinsidlo »

BremboMax + Textary brzdí skvěle po mírném ohřátí,jako studený brzdí prúměrně. Problém je vzadu tato kombinace kvůli ruční. Teplý to zabrzím ale vychladnou a nebrzdí.
Simson Enduro S 51(70 ccm) ex
Lada 1200 S(1500 ccm) 74 ex
Seat Cordoba Sdi AEY 98 ex
OI Combi TDi ASV 1xxPs,2xxNm,740tis.km brzdy 312 x 280 chlazené
OI Combi TDi ASZ (TDI FUN 186Ps,415Nm)brzdy 312 x 280 chlazené
senioring1
Přispěvovatel
Příspěvky: 986
Registrován: 15 črc 2010, 16:45

Příspěvek od senioring1 »

na 280 vpredu a 256 vzadu použité lakované kotúče i dosky HELLA
A3/TDI AGR 66kw/r 1998/EGR OFF .Návšteva servisu je posledný zúfalý pokus o spojazdnenie auta.
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“