ford transit - pri brzdeni mlati

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
jirka.p
Přispěvovatel
Příspěvky: 536
Registrován: 17 pro 2013, 16:11

ford transit - pri brzdeni mlati

Příspěvek od jirka.p »

ahoj. mame doma obytne auto na ford transit rok 2002 motor 2.4 TDE DOFA 92kw pohanena zadni naprava (vzadu tuplaky) a listova pera. a ted k problemu - pri brzdeni skace cele auto a neskutecne to boucha. jde to na 100% od zadni napravy. jak na nozni brzdu tak rucni brzdou to dela. vzadu jsou vymnene pakny,valecky,loziska a porad neuspech. kdyz se daji nove bubny je to jeste horsi nez na stare. kdyz se stare vemou na soustruh a stahne se na nich jen povrch tak je na 500km klid ale pak to zase zacina. uz nevime co s tim (LOL)
setkal se s tim nekdo ? popripad na co se zamerit.
VW Eos 2.0 TFSI 147kw BWA. 390hp/540nm :)
Skoda octavia 2 1Z - 1752,AL vstriky , C cidlo , 312/286mm ,podvozek komplet rs
ecu123
Přispěvovatel
Příspěvky: 391
Registrován: 16 úno 2009, 22:37

Příspěvek od ecu123 »

neni utrzene ulozeni kardanu ???
jirka.p
Přispěvovatel
Příspěvky: 536
Registrován: 17 pro 2013, 16:11

Příspěvek od jirka.p »

ecu123 píše:neni utrzene ulozeni kardanu ???
to by delalo i pod plynem si myslim. tohle je ciste pri brzdeni. akcelerace ustalena jizda i brzdeni motorem nic. ale jak se slapne na brzdy tak to je jako kdyz jsou nakopane predni kotouce. ale tady to jde od zadu.
VW Eos 2.0 TFSI 147kw BWA. 390hp/540nm :)
Skoda octavia 2 1Z - 1752,AL vstriky , C cidlo , 312/286mm ,podvozek komplet rs
Pidiluke
Přispěvovatel
Příspěvky: 319
Registrován: 28 pro 2010, 11:33

Příspěvek od Pidiluke »

Zkusil bych vyreklamovat bubny, či obložení...

Já měl problém s kotoučema, pořád se mi vlnili a kopali, nechal jsem je srovnat a po pár dnech zase začli. Nevěděl jsem co s tím a přitom to byly tuším bremba... měnil jsem všechno dokola, aby nikde nebyla žádná vůle, dokonce i silenty v ramenech... Nakonec jsem koupil druhé bremba a ty první jsem dal na reklamaci, tu uznali a samozdřejmě mi ty druhé bremba už bordel nedělali.

Osobně jsem už montoval stovky kotoučů, ale tohle se mi stalo poprvé-prý vadná série.
Odpovědět

Zpět na „Ford“