gtd2060 alebo 2260vklr

Shaníte něco? Podejte si zde inzerát.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Leon/kissiakos
Aktivista
Příspěvky: 2603
Registrován: 24 pro 2010, 13:58
Bydliště: Poprad

gtd2060 alebo 2260vklr

Příspěvek od Leon/kissiakos »

Kupim hore uvedene turba.. fotky a ponuky mozete pisat tu alebo na matus.kissiakos@gmail.com
Kissiakos - Matus/seat leon ASV/ASZ : kw-? / Nm - ? vacka 9,5 + 12mm + dssr 0,360 + sachs race performance ceramic + FMIC
Leon: http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.p ... 160#533160
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

<offtopic>Jen fakticka poznamka: vrele doporucuji velice peclive pred uzavrenim obchodu determinovat podminky obchodu a obzvlaste se zamerte na zaruky a podminky pripadne reklamace. Usetrite si tak vzajemne mnoho starosti. </offtopic>
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
Leon/kissiakos
Aktivista
Příspěvky: 2603
Registrován: 24 pro 2010, 13:58
Bydliště: Poprad

Příspěvek od Leon/kissiakos »

to je samozrejme, uz som sa velmi popalil pri tebe, druhýkrat nebudem riskovat... :(
Kissiakos - Matus/seat leon ASV/ASZ : kw-? / Nm - ? vacka 9,5 + 12mm + dssr 0,360 + sachs race performance ceramic + FMIC
Leon: http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.p ... 160#533160
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Leon/kissiakos píše:to je samozrejme, uz som sa velmi popalil pri tebe, druhýkrat nebudem riskovat... :(
Kdybys zase nelhal ty spekulante. Kdybys to nekomentoval, udelal bys lip a mohl si usetrit nasledujici (uvedom si, ze jsem nize uvedene mohl postnout hned).

Pro predstavu, co se tomuto uzivateli podarilo kdyz svoje auto hodil pres strechu a pote se snazil turbodmychadlo "vychytrale" reklamovat.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
Leon/kissiakos
Aktivista
Příspěvky: 2603
Registrován: 24 pro 2010, 13:58
Bydliště: Poprad

Příspěvek od Leon/kissiakos »

(LOL) (LOL) (rofl)
Kissiakos - Matus/seat leon ASV/ASZ : kw-? / Nm - ? vacka 9,5 + 12mm + dssr 0,360 + sachs race performance ceramic + FMIC
Leon: http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.p ... 160#533160
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Leon/kissiakos píše:(LOL) (LOL) (rofl)
Koukam, ze ani otcovstvi nezmenil tvym pristup ke zodpovedne diskuzi.

S timto pristupem bych ti neprodal ani diamant protoze bych se obaval, ze ho rozbijes nebo poskrabes :roll:
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
Leon/kissiakos
Aktivista
Příspěvky: 2603
Registrován: 24 pro 2010, 13:58
Bydliště: Poprad

Příspěvek od Leon/kissiakos »

Zas di si vybral fotky ktore potrebujes a ktore nic nedokazuju.. je to len tvoja jebnuta teoria.. ktora je vymyslena. Nebudem sa dalej k tebe vyjadrovat. Nestojis mi za ten cas. Si u mna hajzel .. a kludne ti to poviem aj do oci..
Kissiakos - Matus/seat leon ASV/ASZ : kw-? / Nm - ? vacka 9,5 + 12mm + dssr 0,360 + sachs race performance ceramic + FMIC
Leon: http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.p ... 160#533160
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Leon/kissiakos píše:Zas di si vybral fotky ktore potrebujes a ktore nic nedokazuju.. je to len tvoja jebnuta teoria.. ktora je vymyslena. Nebudem sa dalej k tebe vyjadrovat. Nestojis mi za ten cas. Si u mna hajzel .. a kludne ti to poviem aj do oci..
To turbo u me do posledni chvile fungovalo, pote bylo peclive zkontrolovano a dovyvazeno u firmy Turbopower. Pote jsi s nim sprintoval a psal mi jak jde skvele.

Po vice jak roce jsi reklamoval a ja ti vysel vice nezli vstric - a ty se tu do me opiras a pises o me, ze jsem hajzl ikdyz je na fotkach videt, ze doslo k tomu, ze se compressor zakousnul do compressor housingu v moment, kdy neco (?poloosa?) narazilo fyzicky do turba pri nehode.

Nevybral jsem fotky, ktere se mi hodi, jsou tam vsechny pro me dostupne, ktere se mi podarilo zachytit a doplneno o fotky, ktere jsi postnul ty sam a tim se sam hloupe napraskal.

Staci se podivat na hrubost poskozeni/vrypu - pokud dochazi k prubeznemu fyzickemu kontaktu, opticky se to projevuje jako vylesteni materialu, nikoliv jako hrube zarezy, ktere jsou na prilozene fotodokumentaci objektivne zjevne.

Takze, ruku na srdce: kdo je tu opravdu hajzel? :wink:
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
eazy20
Aktivista
Příspěvky: 2377
Registrován: 03 zář 2007, 19:07

Příspěvek od eazy20 »

Forest a preco si sa s nim vobec bavil po takej dobe ked sa ti ozval,ze to reklamuje? Ja by som sa s nim ani nebavil
Golf mk2 1,8T 20V 210kw
Seat Leon Top Sport TDI edicia Supercopa v original stave
Uživatelský avatar
Leon/kissiakos
Aktivista
Příspěvky: 2603
Registrován: 24 pro 2010, 13:58
Bydliště: Poprad

Příspěvek od Leon/kissiakos »

lebo chcel moje / jeho turbo naspat za par korun, co sa mu aj podarilo.. (noteeth)
Kissiakos - Matus/seat leon ASV/ASZ : kw-? / Nm - ? vacka 9,5 + 12mm + dssr 0,360 + sachs race performance ceramic + FMIC
Leon: http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.p ... 160#533160
b707
Přispěvovatel
Příspěvky: 513
Registrován: 22 říj 2013, 21:41

Příspěvek od b707 »

když to pro tebe nebylo výhodné tak sis ho měl nechat... to si jako čekal že mu budeš reklamovat dojebane turbo a on ti vrátí prachy??

neznám nikoho kdo by ti vrátil peníze když jsi s tím jezdil bez uprav sw a pak si to ještě otočil na střechu
Uživatelský avatar
Leon/kissiakos
Aktivista
Příspěvky: 2603
Registrován: 24 pro 2010, 13:58
Bydliště: Poprad

Příspěvek od Leon/kissiakos »

tak to nebolo, tak to opisuje len forest a pekne si vybral fotky aby mu to pasovalo, je mi ale jedno co si kto mysli. a nechapem preco to tu rozoberame.

Ja chcem kupit spominane turba ak mate niekto na predaj prosim, kontaktujte ma, ak nie .. toto nie je debatny a vyplakavaci kruzok.. (offtopic)
Kissiakos - Matus/seat leon ASV/ASZ : kw-? / Nm - ? vacka 9,5 + 12mm + dssr 0,360 + sachs race performance ceramic + FMIC
Leon: http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.p ... 160#533160
b707
Přispěvovatel
Příspěvky: 513
Registrován: 22 říj 2013, 21:41

Příspěvek od b707 »

hele a ty chceš teda tvrdit že jak auto mělo nehodu tak to turbo tam nebylo?
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

eazy20 píše:Forest a preco si sa s nim vobec bavil po takej dobe ked sa ti ozval,ze to reklamuje? Ja by som sa s nim ani nebavil
Protoze jsem se snazil mu vyjit vstric.
Leon/kissiakos píše:lebo chcel moje / jeho turbo naspat za par korun, co sa mu aj podarilo.. (noteeth)
Jak je tvym zvykem - opet lzes. Moje turbo, kdyz odchazelo k tobe tak bylo po kontrole, dovyvazeni ... to, co prislo od tebe bylo zablite od oleje a spalin, srot. Jedine, co z toho zbylo realne pouzitelne (chapejme bez oprav) byl housing navareny na svodech a regulace - nic vic, nic min. Stred na vyhozeni, housing znacne poskrabanej, vhodnej tak akorat na vetsi compressor.

Prober se a uvedom si, ze kde zacinaji fakta a dukazy tak konci dohady a lzi.
b707 píše:když to pro tebe nebylo výhodné tak sis ho měl nechat... to si jako čekal že mu budeš reklamovat dojebane turbo a on ti vrátí prachy??

neznám nikoho kdo by ti vrátil peníze když jsi s tím jezdil bez uprav sw a pak si to ještě otočil na střechu
Vsak ja mu nevratil vsechny penize, zase tak vstricny nejsem. Nicmene ano, mas pravdu - on ocekaval (zkusil to), ze mu vratim celou castku. Nastesti, odborny posudek od Olega znel zcela jednoznacne.

Nicmene, pravdou je, ze kdybych jenom trochu tusil, jaky je Leon/kissiakos spekulant tak bych mu poslal turbo zpet na dobirku a jeste bych pripocital naklady na odborny posudek u Olega - a at klidne nekdo rekne, ze by to bylo svinske jednani (mel jsem s tim naklady, financni a hlavne jsem s tim stravil nehorazne moc casu kdy jsem to resil s ruznymi nezavislymi odborniky a ptal se jich na jejich nazor i zkusenosti).
Leon/kissiakos píše:tak to nebolo, tak to opisuje len forest a pekne si vybral fotky aby mu to pasovalo, je mi ale jedno co si kto mysli. a nechapem preco to tu rozoberame.

Ja chcem kupit spominane turba ak mate niekto na predaj prosim, kontaktujte ma, ak nie .. toto nie je debatny a vyplakavaci kruzok.. (offtopic)
Hele, kdyz budes tvrdit stale, ze bila stena je cerna pak ona nezcerna - s tim nepocitej, stejne jako asfalt nezbela. Zadny vyber a tyto fotky mas vsechny zaslane na emailu. Ostatne, dokumentuji proces od vybaleni z krabice po detailni fotky po rozebrani. Kdybych mel nejake jine, poslal bych ti i ty, protoze jsem nemel co skryvat. Nebrecim tu a muj uvodni prispevek je toho dukazem.

Co je tu k placi je vyvoj tveho projektu, kdy uz nyni je jasne a dochazi na ma slova: bude to bastl, ktery nebude mit ani zdaleka ani 300 koni.

A rozebirame to tu z jedineho duvodu: protoze jsi reagoval. Kdyby ses nechytl meho v dobre vuli mineneho doporuceni (chapej tobe i pripadnemu prodejci), nereagoval bych. Jenze ty jsi jako potrefena husa, takze jsi musel zakejhat.

A pro pripadne prodejce plati doporuceni viz. muj uvodni prispevek - sakra peclive si dohodnete dodaci podminky a hlavne zaruky a s tim souvisejici podminky pro pripadnou reklamaci.

Jen pro ujasneni: jsou auta, u kterych kdyz tuknete predek tak jde v servise turbo rovnou na kontrolu nebo vymenu (tusim priklad biturbove Audi) ... a tady slo o auto pres strechu. A ze to nebylo jen takovy tukanecek je z fotek i pro naprosteho laika zretelne jasne.

PS: ver, ze toto tema si opet archivuji pro pripad, ze to opet nechas smazat pote, co se tu ztrapnis a znemoznis ... abych to priste nemusel zase sepisovat. Otazkou je, zda se nepokusim postarat o to, aby to tu zustalo, ciste preventivne
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Odpovědět

Zpět na „Koupím“