Czexit ?

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

handsob: Přečetl jsem si příspěvek Velkého metaře a nikde jsem nenašel nic o tom že by mluvil především o cikánech.

V první části mluví o těch všech namakačkách, které tady jsou. Bež se podívat do nějakého většího města na úřad práce co tam jsou za lidi. Když tam příjde normálně pracující člověk tak je tam za bezdomovce. Ty hadry co tam nezaměstnaní na sobě nosí, jak jsou spokojení, jak se usmívají a teď taky nemluvím o cigánech. Mluvím o bílých kteří to pochopili a dělají to stejně jak cigáni.

A co se týká sociálních dávek, tak prachy které jdou neziskových organizacím na "začlenění" nezačlenitelných cigánů do společnosti tak to jsou stovky milionů až půl miliardy příspěvků ze sociálních programů. To číslo je obrovské, jen uvedu že taková romea dokázala ze státu vyždímat cca 80 milionů korun!!! A takových neziskovek má česká republika asi 50! Fakt!

A zapomínáš na naše hotely jménem věznice. To taky není malý číslo. Když vezmeš že spousta lidí tam zavřených nedokáže a nerozumí naší společnosti, tak to je opravdu hotel. Ti lidi propustí a oni hned ten den něco udělají aby šli zpátky, protože prostě v naší době neumí žít. Proč pro takový tady nejsou "tábory" kde by si tento člověk mohl žít a být pod ochranou komunity když to venku nezvládá? Já vím dřív se tomu říkáválo pracovní tábory, jenže ony pravdu fungovali, než je židé využili pro svou propagandu.
vladoc
Přispěvovatel
Příspěvky: 324
Registrován: 23 říj 2008, 14:41

Příspěvek od vladoc »

Chlapci u nas by uz po vas isla protiextremicka jednotka, medvede a cigani su chranene druhy a vsetko co je privandrovale. A ak robis cely zivot za malo penazi tak mas dochodok mensi ako socka lebo on ma podla priemeru dochodkov. Je to v riti v tejto dementokracii...
Obrázek
KIA CARENS III 2,0 CRDI
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

WOB -Že se nestydíš tohle psát o židech, po tom co si prožili a po milionech šli na porážku. A někteří byli i v pracovních táborech, nebo v Terezíně, což byl předstupeň konečného řešení. Kdybys jen tušil, co dělala naše rudá pakáž se svými spoluobčany v "pracovních táborech " PO VÁLCE, což samozřejmě se svým povrchním vzdělání ani netušíš, šel bys před zrcadlo a dal by sis facku, až bys spokl zuby, s kterými žereš aniž tušíš, co to je mít hlad ty burane... :(
nepropadat panice...
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Velký metař je klasika, nadávat ti nebudu není proč, lidé tvého typu ani neví, proč se ráno rozednívá.. Ale pokud toužíš po státě, kde je povinnost pracovat , tak jdi do Severní Koreje, tam budeš ve svém živlu., Já bych tam podobné posílal, náš stát by jim v Korei štědře zaplatil a měl by 2 benefity, dotyčný by měl splněný sen a náš stát by nemusel trápit nadrženého soudruha..A jen primitiv mluví o někom jiném, že za všechno může , ale měl by vědět, že lidí je jako sraček a v 21. století pro všechny práce prostě není a nebude..A pokud by byla plná zaměstnanost bylo by 5 lidí na místo, kde je dnes jeden. a stát, který by teoreticky musel být vpředu, kdyby našel práci pro všechny naopak zkrachoval a zbylo po něm špatně v hubě a musel žebrat za hranicemi/asi víte kdo/..A že cikáni nedělají? Měli jim nechat maringotky. A co ti ostatní? Dnes už čecháček každou práci nedělá, je známo, že kdyby odešli všichni Ukrajinci , stavební firmy zavřou krám.. Pořád se jen vymlouváme, na tamtoho, potom na tamty a přitom jen koukáme, jak to ojebat a kde je jaká podpora nebo dotace..Samozřejmě ne všichni, jsou lidé kteří makají, něco umějí a všechno táhnou. A to je naše naděje, protože novodobí roboti místo lemplů s odbory všechno nestihnou.. Už se začínají vyrábět, protože na co se dohadovat se zhýčkanými občany, když robot drží hubu a krok a nestávkuje... :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5464
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

vladoc píše:Chlapci u nas by uz po vas isla protiextremicka jednotka, medvede a cigani su chranene druhy a vsetko co je privandrovale. A ak robis cely zivot za malo penazi tak mas dochodok mensi ako socka lebo on ma podla priemeru dochodkov. Je to v riti v tejto dementokracii...
Máš pravdu a ešte sa možeme tešit že Velka Británia informovala slovenske urady že akonahle vystupia v roku 2019 z EU deportuju speť na Slovensko niekolko tisíc romov :(
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Domecek
Aktivista
Příspěvky: 1162
Registrován: 23 úno 2014, 19:45
Bydliště: kousek od prahy

Příspěvek od Domecek »

je to všechno naschvál proti zdravýmu rozumu aby rozeštvaly lidi, národy atd.... ;)
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Co meleš za sračky ty jelimane. kdo tady touží po severní korei a nucených prací? Nikdo tady nic takového nepsal. ČISTĚ tady jde o to že POCTIVĚ PRACUJÍCÍ člověk se má hůř než ten NA DÁVKÁCH!!! Co je na tom kurva dobrého že zhuntovanej člověk nemá na živobytí a žíje z ruky do huby a nefachčenko co vstává ráno v 9 hodin s úsměvem nic nedělá, čumí na telku, večer zajde do hospody utrácet cizí peníze a v 50ti se těší skvělému zdraví protože není z práce zhuntovanej. To je podle tebe v pořádku? To je ta skvělá demokracie? Tak si ju strč do prdele laskavě i se svým kapitalismem.
A klidně ti teď napíšu že to se židama kurva měl Adolf vyřešit a měl pokračovat s cigánama a muslimama, sakra jak s hitlerem by jsem se tady dneska měli. Dálnice by byli, R43 by byla, pravostrané řízení nám zůstalo, jen ti židi, cigáni a muslimáci se nám tady přemnožili a otočili proti nám. Je to 70 let od konce války ale my si tady budeme pořád hrát na humanisty: pocem žide chudinko co ti udělali v koncentráku. Pocem chudáčku cigánskej co ti komunisti ubližovali když chtěli abys pracoval. Pocem muslimáčku chudáčku co tě Asad bičoval. Kdy konečně někdo příjde za mnou a řekne chudáčku moraváčku ? nikdy já mám v tomhle státě jen jedno právo a to chcípnout, jinak mám povinost dotovat všechny nefačenka a imigranty a držet hubu. Ale pizdo toto je moje republika já se zde narodil a budu si platit to co já chci a ti co semka přišli za lepším co jsem si já zaplatil se budou chovat ťuťu ňuňu a budou pode mnou a nebo ať táhnou odkud přišli. A né že já budu svoloč spodina a oni budou HOGO FOGO!!! Aby bylo jasno už mám tady těch všech humanitních Havlistických a Merklových keců plný zuby a jestli se něco semele tak vezmu vidle a pojedu se do prahy zůčastnit nějaké te defenestrace protože fčera bylo kurva pozdě.
Co si ty piče ve francii zvolili to už se slušně komentovat nedá.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Odhadl jsem tě přesně, primitiva poznám na sto honů. Nejsou ani minimálně vzdělaní, ale jsou ukvičení, sprostí,ublížení a jsou k ho.nu.Napsat, že my Češi bychom se měli pod Hitlerem dobře, může napsat právě jen někdo jako jsi ty..Přitom stačí se podívat okolo, kde v kterém státě je povinnost pracovat ze zákona..Nikde...Proto ta Severní Korea, tam by jsi zapadl, tam jsou miliony podobných..A straší všechny okolo, ubožáci..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Odhadl jsi leda tak hovno chlapče. jsi přizdisráč umaštěnej závistivej. Podívej se na naši rozkurvenou zem, všude mafie ruku ruku myje, a ty mi tady budeš žvatlat něco o židech kurva kde to jsme? UŽ SE PROBER komunisti už tady dávno nejsou vystřídala je daleko horší parta, kterou ty ještě obhajuješ. Tebe bych odhadl na typicky vítača, voliče merklové a macrona! Ti už fakt do prdele s tím tvým brečením, nikoho to nezajímá, klidně si v té dílně chcípni, ale chci fungující zdravou společnost. JE to moje demokratické právo!
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Ten tě školý ,coo ?? :D Je těžký debatovat a zanechat si přitom aspon špetku důstojnosti (rofl)
adbai
Přispěvovatel
Příspěvky: 769
Registrován: 04 říj 2008, 08:42
Bydliště: kolonie EU

Příspěvek od adbai »

ber to z nadhledem chudák jelito ani nevi co píše. takové srance by nevypotil ani chovanec z ústavu (rofl) (LOL)
seat 2.0 tdi
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

WOB: a jestli se něco semele tak vezmu vidle a pojedu se do prahy zůčastnit nějaké te defenestrace protože fčera bylo kurva pozdě.

Něco se semele . WW3 .
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Jinak jericho drž raději hubu, zrovna ty jsi tu kdysi napsal jak se za Hitlera žilo dobře a teď zase obracíš???? Jsi prostě jantar
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Taky mám pocit že tu opěvoval jejich techniku a kdesi cosi. To je vidět zase co toho nakecá..
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“