Vyfukove tesneni svody redukce turbo

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
AdisTDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 255
Registrován: 14 říj 2011, 06:10
Bydliště: Plzeň

Vyfukove tesneni svody redukce turbo

Příspěvek od AdisTDI »

Cau chtel jsem se zeptat jak resite problem s tim , kdyz vam to zacne foukat mezi svody redukci a turbem. Jedna se o redukci mezi AGR svody a 2260. Kde se da sehnat nake tesneni aspon do 900°C z ktereho si udelam tvar na tu redukci ? A zkroutila se vam nekdy ta redukce ? , kupoval jsem ji tady od nekoho z fora ale uz nevim od koho . diky
Seat Toledo 1.9 TDI ASV GTB2260VK ???Kw ???Nm soft by Mirulu
Fabia Rs ASZ soft by Mirulu
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

<OT> Resim preventivne privarenim turba na svody. V pripade zajmu me kontaktuj formou soukrome zpravy. </OT>
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Vesnican
Přispěvovatel
Příspěvky: 180
Registrován: 24 lis 2014, 15:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vesnican »

Žádný těsnění tam nedávej, když to bude dobře sedět, tak to bude i těsnit.
Dovoz aut ze zahraničí.
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Vesnican píše:Žádný těsnění tam nedávej, když to bude dobře sedět, tak to bude i těsnit.
Ale je potreba pouzit silny spojovaci material odpovidajici kvality. Jinak se to teplotou zdeformuje. Navic je nezbytne, aby to tesnilo poradnou plochou, ktera musi byt srovnana na magnetce.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Vesnican
Přispěvovatel
Příspěvky: 180
Registrován: 24 lis 2014, 15:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vesnican »

Mohl bys mi prosím vysvětlit, jak vypadá přípravek na uchycení turba nebo svodů na magnetku? V serii se nic takového nedělá, alespoň v Honeywellu ne.
Dovoz aut ze zahraničí.
AdisTDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 255
Registrován: 14 říj 2011, 06:10
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od AdisTDI »

Forest píše:<OT> Resim preventivne privarenim turba na svody. V pripade zajmu me kontaktuj formou soukrome zpravy. </OT>
Mas sz
Seat Toledo 1.9 TDI ASV GTB2260VK ???Kw ???Nm soft by Mirulu
Fabia Rs ASZ soft by Mirulu
Uživatelský avatar
bombastiq
Aktivista
Příspěvky: 3643
Registrován: 07 kvě 2008, 21:30
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od bombastiq »

Vesnican píše:Mohl bys mi prosím vysvětlit, jak vypadá přípravek na uchycení turba nebo svodů na magnetku? V serii se nic takového nedělá, alespoň v Honeywellu ne.
musiš si poradit ......

svar je svar ...
--775914666--stačí zavolat :) , Berlingo 1.9D Prasečák + MB-OM604 SUPERTURBODIESEL
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Vesnican píše:Mohl bys mi prosím vysvětlit, jak vypadá přípravek na uchycení turba nebo svodů na magnetku? V serii se nic takového nedělá, alespoň v Honeywellu ne.
Sikovne ceske rucicky dokazi neuveritelne veci. To mi ver ;)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
AdisTDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 255
Registrován: 14 říj 2011, 06:10
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od AdisTDI »

Necham to nejspis zavarit. A z ceho je nejlepsi tam dat svody ? , mam tam z AGR a ty jsou pry na h...o . Diky
Seat Toledo 1.9 TDI ASV GTB2260VK ???Kw ???Nm soft by Mirulu
Fabia Rs ASZ soft by Mirulu
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

Vesnican píše:Mohl bys mi prosím vysvětlit, jak vypadá přípravek na uchycení turba nebo svodů na magnetku? V serii se nic takového nedělá, alespoň v Honeywellu ne.
Tak ako napisal bombastiq, musis si poradit, ale da sa to. Take figle ako na to nikto nerozdava zadarmo, ale predsa ti prezradim nieco. Ziadny specialny pripravok tomu nieje potrebny. Staci pri tom iba pouzit mozog :wink:
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

TDI tech píše:Ziadny specialny pripravok tomu nieje potrebny.
No, muj obrabec na to ma pripravek ktery je variabilni a kdyz jsem to videl tak ten clovek u me znacne stoupnul protoze mi doslo, ze to neni zadnej blbec.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“