Podvod pri koupi auta - jak postupovat?

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

misokgb píše:
octaviask píše:na xenony sa vyser...daj tam halogeny pre zatial...

casom si kupis xenony ked budes mat eura.
Tu nejde o peniaze, ale o princip a vlastne aj o peniaze (lebo ten motor asi za 200e neopravim), znali asi vedia, ze b6 ma dva typy xenonov od roku do roku, halogeny pre zatial sa tam ani nedaju dat, lebo nepasuje ani steker, a pochybujem, ze by to len tak slo prehodit steker a hura mam halogeny (nivelacia, natacanie...)

No ved uvidime. Je tu niekto z Tabora, kto by mi bol ochotny sa tam ist pozriet do toho servisu, ze o co ide? Kludne do spravy.
Napiš vesnici a název servisu, možná někdo ví, o co gou a má zkušenosti..Já bych ti tam dojel, ale na co se zeptám? Hele hoši, kdo tady ojebal kluka ze Slovenska, nejste magoři? Pošle sem odtahovku, v pořádku zaplatí a vy kurvy jste jej ojebaly
? A dokonce jste navrtali chladiče a jiné osvícené finty?
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8930
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

jen k ceně v D se dají najít mazlíci uplně ve full kolem 120-150 ale musíš se smířit s realitou že už mají k půl milionu a ty co jsou tady jsou na 99% stejně utočený když ti pošlu foto sedadla našeho co má přes 400 neuvěříš že má tolik.

V tel jsem našel jeden blbě focenej ale klidně mužu dofotit i opěradlo a pak poznej KM ;) ;) Obrázek
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

to je stará známa vec...mal som tu B7mu co mala 700t km a interier lepši ako tie 150t co sa tu predavaju...

hold...to ludia musia pochopit.....a stale kazdy bude cucat na tie km.
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Chce to dobrý silnice dobrý servis a dálkový trasy a šoféra co není lempl a auto vydrží ,teda aspoň ty starší tdíčka.
b707
Přispěvovatel
Příspěvky: 513
Registrován: 22 říj 2013, 21:41

Příspěvek od b707 »

Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

Hezký, kdoví jak to vlastně celé je, není schopen ani napsat konkrétní místo a firmu ...
Tommy TDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 394
Registrován: 27 úno 2010, 22:54
Bydliště: Poďebrady

Příspěvek od Tommy TDI »

Ty jsi exot...
Brečíš tu že má mýt auto xenony,a v kufru jsou halogeny.
Nenapadlo tě že seauto dostalo do CZ ja bouranné a někdo už předtím tam dal halogeny aby ušetřil?? zkus jestli bude pasovat konektor z auta do světla a máš jasno..

Že jsou provrtaný chladiče ani to nemusello byt kvúli vadě motoru.

Vidina levné koupě není vždy to nejhorší co se může stát,jsou i horší věci.
Alhambra II TDi AUY-ASZ
AUY nám umřelo-vzpomínáme:-)

Iveco Daily 35C 11 6Q Original měchy
Iveco Daily 40C14 3litr :-) ex automat,original měchy

UNC 060

AR 159 2.4JTDM 154kW Q4 :-))
misokgb
Přispěvovatel
Příspěvky: 268
Registrován: 26 led 2009, 01:01
Bydliště: Nitra, slovaKIA.

Příspěvek od misokgb »

Auto malo v CZ pouze dva majitele - ja sem sem se spojil i s tim prvnim, ktery prodal auto s problemem motoru - trysky, auto nebylo bourane a melo xenony.

tenhle picus kdyz to prodaval mi do telefonu rekl, ze auto nema xenony (jiste, kdyz je vymenil a jebl do kufra halogeny, ktery ani nezapojim na stekr.)


firma je to tahle

https://www.zivefirmy.cz/elektro-autose ... k_f1180987
ALFA ROMEO 75 160ps 200Nm.
b707
Přispěvovatel
Příspěvky: 513
Registrován: 22 říj 2013, 21:41

Příspěvek od b707 »

nevymýšlej pičoviny... světla prodej a kup xenony v polsku nebude to tak drahé. a k tomu motoru, zjišťoval jsi jestli na ty vstřiky není svolávací akce?
misokgb
Přispěvovatel
Příspěvky: 268
Registrován: 26 led 2009, 01:01
Bydliště: Nitra, slovaKIA.

Příspěvek od misokgb »

Svolavacka neni, byvaly majitel mi potvrdil, ze kupoval dva vstreky nove a pretesnovali vsetky 4, vymyslat picoviny nebudem, len ja som peniaze neukradol a ani mi z neba nespadli
ALFA ROMEO 75 160ps 200Nm.
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

b707 píše:nevymýšlej pičoviny... světla prodej a kup xenony v polsku nebude to tak drahé. a k tomu motoru, zjišťoval jsi jestli na ty vstřiky není svolávací akce?
v polsku su xenony drahsie ako u nas :D
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

borec ho ojebe a vy mu ještě vynadáte (LOL) česká klasika..., kdyby se to stalo vám, brečíte minimálně stejně..

samozřejmě, že to byl sebevražedný nákup je věc druhá..
b707
Přispěvovatel
Příspěvky: 513
Registrován: 22 říj 2013, 21:41

Příspěvek od b707 »

octaviask píše:
b707 píše:nevymýšlej pičoviny... světla prodej a kup xenony v polsku nebude to tak drahé. a k tomu motoru, zjišťoval jsi jestli na ty vstřiky není svolávací akce?
v polsku su xenony drahsie ako u nas :D

to by ses divil jezdím často do glivic na burzu a ceny jsou tam víc než příznivé...
sCitem
Přispěvovatel
Příspěvky: 297
Registrován: 09 zář 2015, 08:15
Bydliště: Bílina

Příspěvek od sCitem »

Kupovat auto bez toho aniž bych ho viděl je na hlavu, sorry..... vzhledem k tomu že dnes nemůžeš věřit nikomu.... nenapadlo tě že to je až nějakej moc výhodnej obchod s tím že ti frajer srazí 10K jen za to že mu zavoláš ? :)...ano náležitě mu vysvětlit že takto se to nedělá, ale dávat pozor... lidi se na tom umí dobře zahojit a potom už je lepší jim udělat pletivový zábal ;-)
O2 BXE 4x4, GTB 1756V
jear ewing
Přispěvovatel
Příspěvky: 937
Registrován: 19 črc 2009, 20:47

Příspěvek od jear ewing »

Já jsem také pičus, koupil jsem T4 za 42.tis Kč a 40.tis Kč již dal do motoru :-), ale jsem poučen a příště takovou chybu již neudělám!!!
Prodávájící mi říkal, že je to hydraulické zdvihátko, nakonec jsem dělal hlavu, turbo, a nyní výbrus kliky a nové klikové a ojniční ložiska, místo na babě ležím pod autem :-)

Nejdůležitější je se s tím smířit..

P.s. levné maso psi žeru!
Subaru Forester 2.0D-nemá rád zimu-už je zablaťbůh v praku!
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“