Grand Cherokee nejede

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
pajda
Přispěvovatel
Příspěvky: 680
Registrován: 25 lis 2007, 11:26

Grand Cherokee nejede

Příspěvek od pajda »

3,0 CRD nejdřív začl tak od 2tis. ot. vynechávat, pak nešel nastartovat vůbec.
V paměti je chyba, nevim přesně kód, nemám to u sebe, snímače rozdílovýho tlaku - mimo rozsah.
Když motor neběží, je hodnota tlaku toho snímače přez 5000hpa, což se přez 5 barů, esli jsem správně počítal.
Snímač jsem odpojil u jednotky (signál a napájení) a motor naskočil, ale běží na volnoběh, nejde přidat plyn a asi po 5ti sekundách zhasne.
Myslel jsem, že bude ucpanej filtr, tak jsem povolil sponu hned za turbem - nic.
Zkoušel jsem EGR, je krásnej, navíc asi půl roku starej, dávali jsme ho.
Pro jistotu jsem vyškub tu trubku od výměníku do sání, abych věděl, že tam nic nejde -nic.
Odpojil jsem sání před klapkou - nic. Klapka je za běhu otevřená.
Co jsem vyzkoumal, ze zoufalosti, že když odpojím snímač tlaku na liště, běhá to a jde i přidat plyn. Vlastně to běhá úplně normálně v nouzáku.
Dobrá tedy, snímač je v piči, vyměnil a nic...
Dával jsem i regulátor tlaku na tý druhý liště a nic. Všechno z funkčního auta a dály z tohodle na tom druhým fungujou.
Už nevim co dál...
Má nějaká dobrá duše dobrou radu?
Jinak na co jsem vyčet z parametrů na volnoběh s odpojeným EGR na váze 14-15 g/s, tlak paliva 250bar a drží se až do zastavení motoru, tlak vání 960mbar a hraje s atmosférickým. Víc zajímavostí z toho vyčíst nedokážu...
pajda
Přispěvovatel
Příspěvky: 680
Registrován: 25 lis 2007, 11:26

Příspěvek od pajda »

Tak je v řiti jednotka...
watson45
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 29 zář 2014, 11:52

Příspěvek od watson45 »

Jinak na co jsem vyčet z parametrů na volnoběh s odpojeným EGR na váze 14-15 g/s, tlak paliva 250bar a drží se až do zastavení motoru, tlak vání 960mbar a hraje s atmosférickým. Víc zajímavostí z toho vyčíst nedokážu...
Join Testking C4090-455 online training program to prepare for Boston Graduate School of Psychoanalysis exam.
Odpovědět

Zpět na „Americké vozy“