nafta

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
dandypanacek
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 19 říj 2014, 15:57
Bydliště: Opava

nafta

Příspěvek od dandypanacek »

ahoj všem , mam toyotu corolla 1.8d a začla my padat nafta, prosím o radu děkuji
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32865
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: nafta

Příspěvek od slovacek.milos »

dandypanacek píše:ahoj všem , mam toyotu corolla 1.8d a začla my padat nafta, prosím o radu děkuji

vyměn všechny přepadové hadičky ;)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19322
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

to je nezastavitelná mašina :D , u nás ji má jeden sedlák, rok 93, co ta už si prožila...bez oleje, bez vody, a pořád to jede, v zimě startuje na drc
jediný krušný zážitek byl když tam týpek s dvojkou v krvi lil naftu a nalil tam něco co nevím co dodnes bylo, asi aceton nebo nějaký postřikovací prostředek... tak odešlo čerpadlo a vstřiky, sehnal jsem to za pár ká jiný a jezdí dodnes
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32865
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="roman1648"]
jediný krušný zážitek byl když tam týpek s dvojkou v krvi lil naftu a nalil tam něco co nevím co dodnes bylo, asi aceton nebo nějaký postřikovací prostředek...

taky jsem to měl tekuté hnojivo liil s dvoujkou v krvi nebo lil z kýblu až tekl fakt sajrajt tak přesal,

já mu to za pár kaček pročistil, a prej oprava oničem, pak třefil borce co ho skásl za 12 litrů a nechal toho jezdí k pumpě i tak se dá debil léčit pročistit a řádně ho ho skásnout ;)
Odpovědět

Zpět na „Toyota/Lexus“