Fiesta chudá směs

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
sanov
Přispěvovatel
Příspěvky: 82
Registrován: 26 led 2006, 19:35

Fiesta chudá směs

Příspěvek od sanov »

ahoj:mám tu fiestu 1.25 44kw 1997.Studené starty.chytne po pár sek.zhasne a při přidání plynu se silně dusí.až když se ohřeje /díra/
zmizí.ale při jízdě a vyrovnání ot.stratí výkon.
již provedeno:kontrola zda někde nepřisává,vým.lambda,váhy vzduchu,
škrtící klapky telotních čidel chlazení,kontrola vstřiků,svíčky,čidla odvětrání nádrže,čidlo teploty nasávaného vzduchu.Osciloskop ukazuje nevěrohodné oscilogramy...Regulátor volnoběhu zatím nevyměněn.Už nevím co...Proradíte?
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Tlak paliva?
sanov
Přispěvovatel
Příspěvky: 82
Registrován: 26 led 2006, 19:35

Příspěvek od sanov »

tlak paliva na volnoběh je 3.0bar. Při zvýšení ot.stoupne tlak 3.3 a vrátí se na 3.0bar
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

A je tam benzin?
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Správná otázka, přivezl mi známý novou sněžnou frézičku, která vůbec nejela a několik let stála...Ani to neblafne, tak jsem zapálil benzin a nemám prostě jistotu že je to opravdu benzin..Tak jsem přivezl čerstvý a jsem zvědav..Vše ostatní je o.k.
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5471
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

jericho-3 píše:Správná otázka, přivezl mi známý novou sněžnou frézičku, která vůbec nejela a několik let stála...Ani to neblafne, tak jsem zapálil benzin a nemám prostě jistotu že je to opravdu benzin..Tak jsem přivezl čerstvý a jsem zvědav..Vše ostatní je o.k.
Ja mam toto jak začne jaro na dennem poriadku každy chce začať robiť okolo zahrady a nic nejde nastartovať. Vyleješ nadrž vyfukaš kompresorem karbec a frčiš

Inak posledne dva roky si všímam na mojej pracovnej Š105 že neustale musím prefukovat karburátor a trysky na nem. Ten benzín mi spravý nejaku chem. reakciu v plavakovej komory s tym hliníkem a zacpe mi to trysky už to asi neni benzín ale kopa sraček
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jsem zvědav, zda to pomůže. Právě tu sračku jsem čekal ,ale bohužel to bylo čisté jako sklo..
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Ford“