Ford Focus II šlápnu na brzdu odemkne kufr

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mirek12
Přispěvovatel
Příspěvky: 260
Registrován: 18 lis 2007, 17:05
Bydliště: Znojemsko

Ford Focus II šlápnu na brzdu odemkne kufr

Příspěvek od Mirek12 »

nevím co je to za super poruchu, ale šlápnu na brzdu a odemkne se pokaždém šlápnutí zámek v kufru,, když zmáčknu na tlačítko odemykání kufru tak se kufr otevře, spínačem na dveřích kufr neodemknu spínač je funkční.. kabely co vedou v té gumové chráničce jsem pošel, nikde nic přervaného,

nevím co s tím.. zlobí aji zámek u řidiče, ale ten zobí už delší dobu ,
tak nevím co s tím.. :?
Toledo II 00 1.9 TDi AHF
Uživatelský avatar
Mirek12
Přispěvovatel
Příspěvky: 260
Registrován: 18 lis 2007, 17:05
Bydliště: Znojemsko

Příspěvek od Mirek12 »

rozdělal jsem celou elektro instalaci a vzadu byl hlavní spojovací konektor zaoxidovaný, pročistěno namazáno vše v porádku, třeba to někomu taky pomůže do budoucna.
Toledo II 00 1.9 TDi AHF
Krki
Přispěvovatel
Příspěvky: 70
Registrován: 24 říj 2012, 19:24
Bydliště: Brno

Příspěvek od Krki »

mě na Superbuuž pár let funguj odemykání kufru pouze poštěním parkovaček.Jinak to nejde.Ale funguje to polehlivě :-)Neví někdo?
Uživatelský avatar
Sayllo
Aktivista
Příspěvky: 1486
Registrován: 05 kvě 2012, 19:05
Bydliště: France

Příspěvek od Sayllo »

Krki píše:mě na Superbuuž pár let funguj odemykání kufru pouze poštěním parkovaček.Jinak to nejde.Ale funguje to polehlivě :-)Neví někdo?
Odhrn riadne koberec pod soferovymi nohami v plastovej bedne je tzv. komfortna jednotka.. Zateka to scasu na cas...normalne to rozozerie piny stej riadiacej jednotky, pripadne to pokracuje dalej kablami... Cez nu je otvarany kufor, ale preco zrovna to ide s parkovackami neviem. Smerovky by som este pochopil, koli alarmu a zamykaniu.
namal
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 27 říj 2014, 06:45

Příspěvek od namal »

rozdělal jsem celou elektro instalaci a vzadu byl hlavní spojovací konektor zaoxidovaný, pročistěno namazáno vše v porádku, třeba to někomu taky pomůže do budoucna.
Odpovědět

Zpět na „Americké vozy“