Stránka 1 z 1

vytopená Octavia TDi 81kw Laurin&Klement - PRODÁNO

Napsal: 27 čer 2013, 17:04
od Alchemix
fotky: https://plus.google.com/photos/11505887 ... 7389818673

prodám octavii I combi tdi 81kw (chip sportmotor 145hp), výbava L&K, sedkačka v el. + paměti, béžová kůže, šíbr, sportovní podvozek H&R (pevný) v super stavu, komplet přední náprava na silentblocích Powerflex (cca 8tis.) (zadní nápravu už jsem na Powerflexy nestihnul, ale můžu prodat k tomu, mám je doma) minulý rok nové xenony, ALU MAM 11 (skryté ventilky) + pneu Continental ContiSportContact 5 225/40 R18 (najeto cca 200km, vzorek 8mm), koncovka výfuku z OII RS, přední dveře vytlumeny Dynamatem Xtreme. Přední nárazník RS s lízátkem ze Seatu, zadní nárazník s parkovacími senzory. Folie na oknech od fy Llumar.
jinak klasická L&K výbava, ESP, EDS, ASR, ABS, výhřevy sedaček, osvětlení clonítek, loketka v kůži, dešťový senzor.
Mimochodem zadí sedáky byly v tu dobu doma, takže jsou v cajku :-D

Zaplaveno cca 5cm pod kliky dveří na zhruba 12h. Akumulátor byl před zatopením odpojen, to je asi tak jediné co jsem stihnul, poté už jsem ho nezapojoval. Auto bylo v perfektním stavu, motorově absolutně bezproblémové. Kdo mě zná a jel s tím může potvrdit.
V zákonné aukci od pojišťovny to bylo vydraženo za cca 40tis Kč. Pokud má někdo zájem dát víc jsem jeho hostem :-)

mail: jaroslav.stecher@gmail.com
Obrázek

Napsal: 27 čer 2013, 18:20
od tholis
To je k posrání :roll: Takové krásné auto.. Aspoň ty sedačky zachranit před plísní..Dle mého se s tím dá něco dělat :( Na díly minimálně..Každý den co je to v celku to děsně trpí :(

Napsal: 28 čer 2013, 06:08
od Rychly Jakub
ahoj skoda ji krasna co by si chtel za narazniky vyfuk a kola klidne do sz

Vytopená O1

Napsal: 28 čer 2013, 07:55
od MistrBoss
ahoj, kdybys vyzkoušel, že neodešla elektrika, koupím za rozumnou cenu sedačku řidiče

Napsal: 28 čer 2013, 22:15
od Alchemix
takže rozhodnuto, bohužel na rozebírání nebude čas, takže prodávám jako celek.

Napsal: 10 črc 2013, 08:26
od Alchemix
PRODÁNO