Stránka 1 z 1

ventilator chlazeni Yeti

Napsal: 27 lis 2013, 17:31
od JFABO
Zdravím vás. Mám prosbu sused má Yetiho r.v. 2010 , 2.0 TDI a teraz jak je chladnejšie počasie tak keď vypne motor tak po chvíli sa mu zapne ventilátor chladenia a po čase zhasne. Robí mu to pravidelne ,motor sa nehreje, vody má dosť a v lete mu to nerobilo. Stretli ste sa už niekto s tým? Ďakujem.

Napsal: 27 lis 2013, 17:41
od JeníkRS
Rok 2000 asi ne (noteeth) napichni to na diagnostiku. Treba u Fabia 2 facelift se prodiraji u nosniku kabely a jak se spoji tak se obcas samovolne spusti.

Napsal: 27 lis 2013, 18:16
od JFABO
mal som preklep je to 2010 dik

Napsal: 27 lis 2013, 18:31
od Hondavtr
Pravděpodobně probíhala regenerace filtru pevných částic,proto spíná motorová jednotka po zhasnutí motoru ventilátor chladice aby se vychladil motorový prostor kvůli žhavému katu.Pokud jezdí auto kratší trasy tak se v tomto chladnějším počasí víc zasírá filtr protože se motor neohřeje.