Vstřik vivaro

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3467
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Vstřik vivaro

Příspěvek od Tomas6 »

Vím že to sem úplně nepatří, omlouvám se, ale v oplech to zrovna moc nežije, no potřeboval bych rychlou radu. Měním motor na vivaru, 2.0 TDCi. Vstřiky zakyslé, ven nejde ani jeden. Tak jsem objednal podle auta Bosche, přišly bez futer přes které tlačí vidlička vstřik do hlavy. Futra se dají objednat, ale součástí sady futra není drátěný kroužek který to futro drží na místě a přes ten kroužek tlačí to futro vstřik do hlavy. Neřešil to prosím někdo? Na netu mají v nabídce i futra s kroužkem, ale ty nikde nejsou skladem.
Tady vstřik s futrem a bez futra.
Obrázek

Obrázek

Tady obrázky sady bez kroužku a s kroužkem
Obrázek

Obrázek


Koupil bych i samotné pojistné kroužky, no nedají se koupit ani v opelu ani v Renaultu. Nikde to jako díl nevedou, jen jako celý vstřik, když podle origo čísla vstřiku chci objednat vstřik, tak mi to nabídne jen bez futra. Hergot to to není řešitelné? Vždyť takových zarostených vstriků musí být 3 (_:_)
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Re: Vstřik vivaro

Příspěvek od JozefC »

U dodávateľa mám tento typ skladom, s krúžkom. Od DRMotor. Posledný kus skladom
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3467
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Re: Vstřik vivaro

Příspěvek od Tomas6 »

No ale já potřebuju 4. Skladem u dodavatele 1ks jsem našel taky. To je asi nějaký poslední zapomenutý někde v regálu. Páč kdo to nabízí tak má jen jeden kus skladem u dodavatele.
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Re: Vstřik vivaro

Příspěvek od JozefC »

Jj. Celkovo je nejaký problém s dielmi aj u origa. Naposledy Mazda, Mb ,... nedostupné a čaká sa na naskladnenie. Skús pozrieť priemer a pozri niečo od Forda, či nepasuje. U MK3 Mondea je tiež také pero. Možno bude sedieť s malou úpravou.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19330
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Vstřik vivaro

Příspěvek od roman1648 »

Posledně jsme čekali na chladič spalin na zánovní Movano 2.3 skoro dva měsíce,prostě nebyl nikde a to těch aut jezdí milion... :?
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3467
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Re: Vstřik vivaro

Příspěvek od Tomas6 »

No podařilo se mi od známého v diesel servisu půjčit 4ks, ale menších, nevím ani z čeho. Tak upravit a bude to fungovat. Problém nastává s tím, že mu nemám co vrátit, páč v republice je jeden kus a další 3 už ne. Tak dodavatel žádal poptávku, ale myslím že budu neúspěšný...
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
tempest
Přispěvovatel
Příspěvky: 251
Registrován: 18 říj 2009, 13:27

Re: Vstřik vivaro

Příspěvek od tempest »

Na eBAY to najde.
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“