Výběr multiznačkové diagnostiky 2023/2024

diskutujte o diagnostických prostředcích pro různé značky vozidel

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Garážník
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 19 led 2023, 18:25

Výběr multiznačkové diagnostiky 2023/2024

Příspěvek od Garážník »

Zdravím zdejší obecenstvo a jdu za Vámi všemi schopnými s dotazem týkající se výběru multiznačkové diagnostiky.
Koncern mám snad dobře ošetřen pomocí VCDS - tímto děkuji zdejšímu členovi za HEX-NET. Šlape dobře

Samozřejmě jsem pročetl zdejší fórum a další nejen česká fóra ALE vzhledem k tomu, že příspěvky nejsou vyloženě čerstvé, spíše tedy dost staré a jak víme tak v elektronice jde vše kupředu celkem rychle tak zakládám tenhle dotaz.

Názory se různí a jak kdysi Bosch KTS byla TOP, tak jsou názory, že Bosch usnul na vavřínech....

Co chci, ideálně ať to umí úplně vše a nejlépe zadarmo jako správný zákazník (LOL)

Hledám diagnostiku v rozpočtu do 100k Kč. samozřejmě každý rád ušetří zlaťáky. v dnešní době samozřejmě ať to umí SGW nejlépe nějak centrálně, doip passthru atd. byť to dnes ještě nevyužívám tak zítra už třeba ano a nechci doma těžítko.

nějaký seznam:
KTS jsem vyřadil z důvodu - neplatíš nejedeš tudy cesta určitě u mne nevede.
Hella guttman a HGSdata - tady vidím nevýhodu cca 80k hw a k tomu 30k za roční předplatné, navíc obrácené menu ale to by si člověk zvykl
texa multihub cars - mají svoje "data" a zajímavější cena 80k hw se sw . další update do 20k je taky příjemnější
autocom ICON - (wow, delphi, autocom a vše podobné) údajně taky zaspali dobu a nesprávně zobrazují live data a chyby. Což u diagnostiky je celkem blbé
launch x431 - vyznat se v tolika variantách + plno padělků.
autel , devcom, otofix a určitě hodně dalších ale ty jsem zahlédl tak na eshopech jinak nikde.

nenašel jsem zatím a možná ani není multi-diag co by uměla jak běžné funkce v plném rozsahu tak i méně běžné věci ve smysl počínaje vyčtením píšu u budíků, krátké a dlouhé kódování, full podpora TPMS, immo, dpf, src, egr úprava, kodování, připadně on/off včetně dalších "pokročilých" funkcí. je něco takového ? zatím je malým favoritem texa ale názory jsou taky různé.

Rád se pustím do diskuze.
Díky ještě jednou všem :thankyou:
Uživatelský avatar
zizuzidan
Aktivista
Příspěvky: 2409
Registrován: 10 zář 2007, 11:32
Bydliště: Sedlčansko

Re: Výběr multiznačkové diagnostiky 2023/2024

Příspěvek od zizuzidan »

Já bych ti doporučil Topdon Phoenix Max :cool:
stefi
Přispěvovatel
Příspěvky: 802
Registrován: 14 pro 2008, 16:23

Re: Výběr multiznačkové diagnostiky 2023/2024

Příspěvek od stefi »

topdon je top (LOL) :lol2:
Odpovědět

Zpět na „Autodiagnostika - Software - Elektro svět“