H7 LED

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19330
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

H7 LED

Příspěvek od roman1648 »

Kluci má někdo zkušenost s něčím konkrétním co funguje ?
Neustále měním spálené H7 na různých autech, už mě to fakt nebaví..
Díky
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5475
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Re: H7 LED

Příspěvek od ROMEK »

Osram-LED driving maju tušim 5ročnu zaruku /mam ich tiež na aute/
Honda CR-V, Peugeot Partner,VW Caddy, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8930
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Re: H7 LED

Příspěvek od hansdob »

Osram,philips nic jiného myslím nemá smysl.

Oni ty z činy ( ne že by osram nebo philips z činy nebyl) některý taky fungujou jenže ty co fungujou už mají cenu skoro osram.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
dracekvo
Přispěvovatel
Příspěvky: 128
Registrován: 08 lis 2021, 12:55

Re: H7 LED

Příspěvek od dracekvo »

A osram má i pro určité auta dokonce homologaci.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19330
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: H7 LED

Příspěvek od roman1648 »

No,problém bude ta cena, když někomu řeknu že mu tam dám žárovku za 1000 korun namísto dosavadních 70 korun půjde do kolen (noteeth) (LOL)
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3467
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Re: H7 LED

Příspěvek od Tomas6 »

Proto mám plnou krabici žárovek a když někdo přijede tak dej kilo a já ti ji vyměním.
Ty homologované H7 stojí snad 2500, kupoval jsem je před časem na svoji OIII, jako nesvítí to špatně, ale v porovnání s originál led světlem je to jen lepší žárovka. Čekal jsem od toho víc.
Ty nehomologované bych nedal ani tomu nejhoršímu zákazníkovi. Někdo do jej drbne, ten si bude stěžovat že ho oslnil a pak to celé půjde za tebou
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19330
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: H7 LED

Příspěvek od roman1648 »

Jako to ne zase, dal bych to max do světla které má čočku, do klasiky ne jak kdysi když každý druhý auto mělo domontovaný HID xenony, nejlíp ještě v tlumeným i dálkovým, tos rozsvítil a z noci den,to jo, ale ti co jeli proti tobě aby měli svářečskou kuklu...
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3467
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Re: H7 LED

Příspěvek od Tomas6 »

S čočkama je to to stejné. Nemají ostřikovače, nivelaci. Nestojí to za to. Pokud se ti zdá že hoří žárovky, dej tam odpor, někde jsem to viděl, jestli míň svítily to nevím. Pokud někdo chce víc světla, tak jedině to co má homologaci a nebo si kup jiné auto. Ty hid byly jednu domů velký hit. Já je měl na feldě, nomjedna blbá policejní kontrola, tytyty, chtěli mne hnát na STK, na autě bylo víc úprav, tak jsem neprudil, výbojky jsem před nima vyhodil, dal tam obyč žárovky a nechali mne jet. Tak jsem koupil nightbreakry a taky to bylo víc než ok. A bez problémů
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19330
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: H7 LED

Příspěvek od roman1648 »

Jasně, rozumné, já taky nic nelegal nechci, v dnešní době by si na tobě právník zgustnul kdyby se někomu něco stalo..
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Re: H7 LED

Příspěvek od Jarda S. »

roman1648 píše: 20 lis 2023, 13:36 No,problém bude ta cena, když někomu řeknu že mu tam dám žárovku za 1000 korun namísto dosavadních 70 korun půjde do kolen (noteeth) (LOL)
za osramy ještě přitlač (LOL) (LOL)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4696
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Re: H7 LED

Příspěvek od Biimbo »

Máme ty osram na obytce a jako asi to sviti to lip,ale je to na muj vkus moc modrý. Loni na Amazonu staly asi 75 eur. Misty jsou neosvetlený tmavy místa ale to bylo asi i s h7 obyčejnými. Na STK to prošlo, na rysce to bylo, lom byl celkem ok, ale je to pro ducato schválený, tak nevim proč by nemělo když jsou v originálních nepoškozených světlech. Je s tim asi vidět vic do stran na srnky. A ještě na nás nikdo neblikal a to v noci máme dlouhy přejezdy
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
volvo pan
Přispěvovatel
Příspěvky: 175
Registrován: 14 kvě 2021, 22:29
Bydliště: zapad

Re: H7 LED

Příspěvek od volvo pan »

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1gaDbLYrp ... -M7-H7.jpg
https://www.bing.com/images/blob?bcid=qC4LYdFCi14GBg

ty první mi svítí už pár let v dodávce a dá se s tim bez problému jezdit,otevřená optika a čirý skla,asi svítí plus mínus,jak žárovka. Velikost jak halogen,žádný rušení,ale signalizaci prasklý žárovky auto nemá,tak netušim,jestli hlásí. Tipnul bych,že asi jo a že to v čočce už to žádná sláva nebude.
Ty druhý svítí jak xenony srovnatelně,takže hodně,daly cca 50tis km.ale ruší trochu radio,ale dá se to přežít. Teda asi jak kdo a jak v čem. Nechtěl jsem s větráčkama,ty se většinou nevejdou pod kryt a další součástka,co se může posrat. Hlavně led nevypalujou světla zevnitř a polykarbonát taky drží mnohem víc. Nikdy nebyl problém na cestě,párkrát bliknul kamion,což mohla bejt náhoda,ale oa nikdy. Vic blikali v anglii,ale stačilo pustit světla dolu nadoraz a ok. Netuším,jestli dou ještě tyhle sehnat,ale je to spíš taková loterie.Objednal sem i jiný,co se chlubily větším výkonem,ale svítily na hovno a taky třeba jen tejden Obojí do litru sada,ty slabší teda o něco mín..
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“