Stránka 1 z 1

Kam s vadným TURBEM???

Napsal: 11 čer 2006, 16:28
od MiP
Zdravím a pozdravuji.

Moji Astru pomalu,ale jistě opouští Turbodmychadlo. Kvílí jako píchlé podsvinče čím dál tím víc. Má někdo nějaké zkušenosti kam by bylo dobré se obrátit. Původně mě byly doporučena firma ze strakonic,ale už mám i negativní zprávu (50 000km po repasu Turbo opět KO) (hm)
Tak teď babo raď.

Ne že by to bylo důležité ale je to Astra 2.0DTi 100k r.v. 5/2000 cca 120 000km

Napsal: 18 črc 2006, 08:42
od AndrewDiE
bez s nim na zdvihak, vymonuj si turbo, vezmi dratenu kefu, plochy srobovak, vyber na nom osku a secek ten bordel zo zaskvareneho oleja vycisti, zloz naspat a mas turbo ako nove... :D

Napsal: 19 črc 2006, 12:04
od Kornout
No nevím, pokud to turbo už bude mít trochu větší vůli, tak ti pomůže akorát repas. kartáček a vičištění ani náhodou, to by se spíš týkalo zatuhlé regulace.
Jinak ohledně repase se spoj s Andrem, má první Inz. v rubrice Koupím prodám, ten ti určitě pomůže. (mmj. teď zrovna řeším podobný problém)

Napsal: 30 črc 2006, 11:14
od Pikaso
Mrkni na www.specialturbo.cz,dělali mi repas a zatím spokojenost.