Stránka 1 z 1

Světla passat 5.5

Napsal: 22 říj 2008, 19:31
od live69
Prosím vás potřeboval bych vyčistit přední světlomety! ty háčky jsem odcvaknul ale pak je ještě asi přilepený ten čirý plast na silikonu, nechá se to nák slušně bez poškození sundat?? Třeba ohřátí nebo tak něco?? Díky za každou radu a zkušenost

Napsal: 22 říj 2008, 19:36
od zizuzidan
To nerozebereš,bejt tebou tak to ani nezkouším,pak můžeš shánět nový světla

Napsal: 22 říj 2008, 19:47
od misoVW
rozoberes to. Ja som to daval na pol hodinu do mrazaka, potom som lamacim nozom narezal ten silikon a pomali oddelil. Je pravda ze to ide tazko, ale ide.

Napsal: 22 říj 2008, 20:30
od live69
misoVW píše:rozoberes to. Ja som to daval na pol hodinu do mrazaka, potom som lamacim nozom narezal ten silikon a pomali oddelil. Je pravda ze to ide tazko, ale ide.
Díky moc, to jsem potřeboval slyšet, že to jde bez poškození! Takže než ohřívat aby silikon změkl tak naopak do mrazáku! Bez toho mrazáku to nejde??? popiš prosím jak si to dělal! Díky Jo a pak zase na silikon???

Napsal: 22 říj 2008, 20:40
od misoVW
je tam velmi kvalitny silikon, ked ma normalnu teplotu tak je velmi elasticky. Ak ho zmrazis, pekne sa trha. Na zlozenie som pouzil obycajny transparentny silikon.

Napsal: 24 říj 2008, 20:25
od lamozz
A co prostě použít tohle??? ;)

http://www.denbraven.cz/produkty/0780.htm

Napsal: 25 říj 2008, 17:11
od nogis
Vždycky všichni tvrdili světlo v troubě nahřát, ale zmrazit ho, vidím poprvé :-D