rychlou radu prosim, N109?

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
losmiros
Přispěvovatel
Příspěvky: 688
Registrován: 17 led 2007, 17:02
Bydliště: Prostějov,Přerov

rychlou radu prosim, N109?

Příspěvek od losmiros »

Zdar,
prosim o rychlou radu, dneska v noci odjizdim do chorvatska, sednu do auta, nahodim a chcipne palubovka, tak to zkusim znovu a uz se neroznou kontrolky na airbag, overeni klice, abs, pri jizde neukazuje teplota rychlost, palivo otacky.
co s tim? diagnostika pise neco se solenoidem N 109 zkrat na kostru nebo shut down.

otazka zni, muzu s tim jet do teho chorvatska? vadi to necemu krom toho ze nebudu vedet kolik jedu. teploty a paliva atd.
nebo jde to spravit nejak fusersky??? jde mi o to hlavne abych dojel a nic se nestalo.
dik cekam na nejakou odpoved

N 109 je ten cernej? vedle toho na tlak?
serou me motorkari s dalkovema svetlama, bandit power
Uživatelský avatar
misoVW
Aktivista
Příspěvky: 8061
Registrován: 24 říj 2007, 08:51
Bydliště: Západné Slovensko, blízko PN

Příspěvek od misoVW »

to je octavia?
Tiguan CBAB
Polaris 455 diesel 4x4
Harley Davidson V-rod
BMW R1200R
losmiros
Přispěvovatel
Příspěvky: 688
Registrován: 17 led 2007, 17:02
Bydliště: Prostějov,Přerov

Příspěvek od losmiros »

jo sorry Octavia I r.v. 2000 AHF kombi
serou me motorkari s dalkovema svetlama, bandit power
losmiros
Přispěvovatel
Příspěvky: 688
Registrován: 17 led 2007, 17:02
Bydliště: Prostějov,Přerov

Příspěvek od losmiros »

projel jsem pojistky a ty se zdaji OK.ale tema to asi byt nemuze, bo to by nefungovalo hned od zacatku, ze?

toz nema nekdo radu?kdyz to nahodim chvilku to ukazuje vsecko, otacky atd, ale po peti sekundach to umre
serou me motorkari s dalkovema svetlama, bandit power
Uživatelský avatar
misoVW
Aktivista
Příspěvky: 8061
Registrován: 24 říj 2007, 08:51
Bydliště: Západné Slovensko, blízko PN

Příspěvek od misoVW »

N109 je toto:

Obrázek
Ak sa ti zasekne N109, auto bude nepojazdne. S tymi padajucimi rucickami to nema nic spolocne- to je klasika na octaviach....
Tiguan CBAB
Polaris 455 diesel 4x4
Harley Davidson V-rod
BMW R1200R
losmiros
Přispěvovatel
Příspěvky: 688
Registrován: 17 led 2007, 17:02
Bydliště: Prostějov,Přerov

Příspěvek od losmiros »

tak N 109 neresim, uz to chapu, jsem to kdysi nemohl natocit, bo zoxidoval ten kablik k N 109 a pamet jsem nevymazal, tak to tam bylo od minula, ted uz se to podruhe neobjevovala ta zavada.

tak ale tedka k tem rucickam .... co s tim mam delat?????? bo treba aspon teplota a palivo by se mi hodilo :-)
serou me motorkari s dalkovema svetlama, bandit power
Uživatelský avatar
teabe
Přispěvovatel
Příspěvky: 175
Registrován: 20 pro 2006, 21:42
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od teabe »

Měl jsem to samé. S tím nic moc doma neuděláš. Stává se to u starších typů budíku.Mají předimenzovaný modul. Svépomocí můžeš maximálně přepájet plošňák,toď asi vše.
losmiros
Přispěvovatel
Příspěvky: 688
Registrován: 17 led 2007, 17:02
Bydliště: Prostějov,Přerov

Příspěvek od losmiros »

ok, ted na to prdim, tak jedu bez teho.

mam tu novejsi palubku, cerne budiky, ale nevim presne jestli je to starsi model. co to znamena predimenzovanej modul?? kdyz je neco predimenzovane, tak by toho melo vydrzet vice ne?

ptam se zatim dopredu teda -- jak prepajet plosak?? toho mam vyndat a celej vyleptat fotocestou nebo jak jako, nebo vsecek cin prohrat, ze by tam byl studenak?

resp. a jak jsi to resil ty? kdyz jsi mel to same, diky za info, hlavne ze je auto pojizdne
serou me motorkari s dalkovema svetlama, bandit power
Uživatelský avatar
teabe
Přispěvovatel
Příspěvky: 175
Registrován: 20 pro 2006, 21:42
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od teabe »

losmiros píše:ok, ted na to prdim, tak jedu bez teho.

mam tu novejsi palubku, cerne budiky, ale nevim presne jestli je to starsi model. co to znamena predimenzovanej modul?? kdyz je neco predimenzovane, tak by toho melo vydrzet vice ne?

ptam se zatim dopredu teda -- jak prepajet plosak?? toho mam vyndat a celej vyleptat fotocestou nebo jak jako, nebo vsecek cin prohrat, ze by tam byl studenak?

resp. a jak jsi to resil ty? kdyz jsi mel to same, diky za info, hlavne ze je auto pojizdne
Ze začátku mi pomohlo přepájet pájené kontakty. Někde na internetu bylo přesně ukázáno,kde máš pájet.TO drželo tak 2 měsíce,potom opět spadly. Takže jsem je poslal do Autospektra v Mariánských lázních, kde mi za 1000,- dali modul nový. Ve Škodovce za nové chtěli asi 13 tisíc. (LOL)
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“