Stránka 1 z 1

repase turba Brno a okolí

Napsal: 27 lis 2010, 13:40
od Indian78
Zdravím všechny, dnes jsem se octnul v nouzáku, do 3t ot/min to jelo jak Uno1.3D a pak už nic, po vypnutí a následném nastartování vše ok, tak jsem tomu nalil a rozsvítila se kontrolka motoru, zase bez výkonu, vzhledem k tomu, že turbo poslední dobou rachotilo jako blázen, houkalo jako sova a pískalo předpkládám, že je K.O., ještě to potvrdím diagnostikou, máte nějakej typ kde ho dát v Brně a nebo okolí zrepásnout? Oct.81kW ASW, najeto 140tkm. r.v.2003

Napsal: 27 lis 2010, 14:16
od Tomas.cz
Doporučil bych turbopower.cz, jsou to sice Holice u HK ale myslím že nebude problém jim to poslat ppl nebo tak.

Napsal: 27 lis 2010, 18:51
od Petráš
Velká Bíteš, osobní zkušenosti jsou dobré, ale vím i o negativním hodnocení, tuším že tady na foru to někdo řešil. Já tam jezdím a zatím žádná reklamace :)

Napsal: 29 lis 2010, 10:09
od PavelO
RF AUTO přímo v Brně. Chlapík zde přímo na fóru má nick Huml

Napsal: 01 pro 2010, 15:42
od TDI 81
Special turbo Prušánky. Tel.518374551, Jinak www.specialturbo.cz .

Napsal: 01 pro 2010, 16:06
od grim
prušánky mě taky napadly :), jinak kontaktuj humla, určitě ti minimálně dobře poradí, případně to i dá dohromady.

Re: repase turba Brno a okolí

Napsal: 01 pro 2010, 21:24
od Richi
Indian78 píše:Zdravím všechny, dnes jsem se octnul v nouzáku, do 3t ot/min to jelo jak Uno1.3D a pak už nic, po vypnutí a následném nastartování vše ok, tak jsem tomu nalil a rozsvítila se kontrolka motoru, zase bez výkonu, vzhledem k tomu, že turbo poslední dobou rachotilo jako blázen, houkalo jako sova a pískalo předpkládám, že je K.O., ještě to potvrdím diagnostikou, máte nějakej typ kde ho dát v Brně a nebo okolí zrepásnout? Oct.81kW ASW, najeto 140tkm. r.v.2003
Doporučil bych Humla ne s turbem, ale s celým autem. Nech na něm co je s tvým autem špatně a nic nikam neposílej když nevíš kde je problém.
Tohle fórum je plný specialistů, kteří o autech vědí prd ale rádi to řeší a tak jsou schopni vymýšlet a vymýšlet.
Auto patří k člověku, který tomu rozumí a který ho opraví a Huml je jistě záruka, zvláště, jestli to máš kousek. :)

Napsal: 01 pro 2010, 22:17
od Jenda.
Petráš píše:Velká Bíteš, osobní zkušenosti jsou dobré, ale vím i o negativním hodnocení, tuším že tady na foru to někdo řešil. Já tam jezdím a zatím žádná reklamace :)
Taky jsem tam byl a spokojenost.

Napsal: 01 pro 2010, 22:29
od Zdeněk M
Jenda. píše:
Petráš píše:Velká Bíteš, osobní zkušenosti jsou dobré, ale vím i o negativním hodnocení, tuším že tady na foru to někdo řešil. Já tam jezdím a zatím žádná reklamace :)
Taky jsem tam byl a spokojenost.
RR Auto , vborna kvalita, zaruka a protokol o vyvažení, rozumna cena.

Napsal: 01 pro 2010, 23:36
od Bill
http://www.energy-ecology.cz/ ve Slavkově u Brna,velmi seriózní jednání,fotodokumentace,případně můžeš být i u opravy!!!! ;)

Napsal: 10 pro 2010, 22:28
od Indian78
Vyřešeno. Tímto chci poděkovat těm, kteří mě doporučili pana Chládka, alias "HUMLa" z RF servisu Brno, Masná. Je to velice slušný člověk který ví co dělá. Turbo bylo prakticky v pořádku, jen špatná regulace- zatuhlé lopatky. Oprava provedena na výbornou a prakticky za cca pětinu ceny případné repase celého turba. Auto jede jako by bylo o 400kg lehčí táhne od spodu a na poslech odpadly veškeré pazvuky a vřískoty (hlavně za studena),které byly před opravou. Takže spokojenost. Děkuji pane HUML, budu se obracet už jen a vás a budu doporučovat všem okolo a není jich málo.

Napsal: 10 pro 2010, 22:35
od misoVW
majster je majster ;)

Napsal: 10 pro 2010, 22:42
od Huml
:worthy: služebník :D