rozvody AXR Fabia 2007

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
jordee_23
Aktivista
Příspěvky: 1699
Registrován: 21 črc 2007, 08:06
Bydliště: ba-lm-Hu :s)

rozvody AXR Fabia 2007

Příspěvek od jordee_23 »

menim rozvody na jednej fabke AXR 2007.

no podla ELSy mi pride ze stare rozvody boli o zub mimo.

Obrázek

mam ich dat ako boli ci o zub posunut??

Obrázek

Znacka A verzus A bola v reale o zub mimo :?

a robia sa este vodne pumpy nie z plastovou vrtulkou? budem davat INA a vrtulka plast..
povodna je nejaka zliatina.

Obrázek
GIV var asz 4mot upraveny
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4188
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

v čem je problém ? pokud sedí korekce tak může být vačkový kolo klidně o zub mimo (hm)
pumpy s plechovou vrtulkou dělá Graf
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Uživatelský avatar
jordee_23
Aktivista
Příspěvky: 1699
Registrován: 21 črc 2007, 08:06
Bydliště: ba-lm-Hu :s)

Příspěvek od jordee_23 »

Ano chapem...robil som len par krat rozvody..a to som ich raz nastavoval fakt od hladania HU atd ..boli uplne mimo ...preto sa radsej opytam daleko skusenejsich na nazor ;) ..a dakujem!.
GIV var asz 4mot upraveny
Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4695
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Biimbo »

někdy to taky vidím že je o zub vedle a vačkový kolo je v těch třech šroubech na doraz a jakou synchronizaci to má nevím, ale mám za to že jsem to jednou řešil a nejde to doladit, protože by to potřebovalo ještě o kus. Správně má být šroub cca uprostřed tý oválný díry.
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
kodl
Sběrač informací
Příspěvky: 33
Registrován: 02 bře 2009, 17:33

Příspěvek od kodl »

Ten kolík ve vačce jde až na doraz zastrčit, takto je to málo.Dole na klice jdou šipky proti sobě, resp. čárka na klice a šipka na přípravku.A jak ti píše Bimbo,ty 3 šrouby jsou cca v prostředku těch oválných otvorů.Dá se to dát o zub vedle a ty šrouby jsou opřené o dorazy téch oválných děr ve vačkovém kole, auto jede, už jsem to viděl,ale ve vagu nevím co to ukazovalo.
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Podľa mňa to niekto predtým spravil zle a snažil sa to dohnať na remenici vidno podľa toho ako sú šróby otlačené že to bolo nadoraz.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Přesně kolík až na doraz a pokud člověk neví, chce to zkusmo dát o zub atd. Má to být uprostřed díry, jak se tady píše a Hů je i podle fotky hřebínku -tuplík proti šroubu příruby dobře. Někdy je dobré kolo vačky sundat ..pro jistotu.zda dobře sedí..Já vždy dám písty zpět doleva , protočím vačku nastavím ji, a dám tam kolík , povolím šrouby a pomalu pootočím motorem doprava na Hů a pak řemen nandám napnu a mělo by to vyjít do toho středu..Pokud to nevyjde, tak na vačce to přendám o zub.
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
jordee_23
Aktivista
Příspěvky: 1699
Registrován: 21 črc 2007, 08:06
Bydliště: ba-lm-Hu :s)

Příspěvek od jordee_23 »

..len sa blbo vytahuje potom . ano znacky viem aj sroby v strede... mam ich na 0...-0.6 obcas skoci ...a sroby su v strede na vacke.

Obrázek
GIV var asz 4mot upraveny
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

No tak to tak nech, to je cajk, nastavit na přípravky a co víc s tím chceš vymýšlet..
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“