Audi A6 C6 3,0 TDI BMK

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Superb2.5TDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 371
Registrován: 02 pro 2012, 11:33

Audi A6 C6 3,0 TDI BMK

Příspěvek od Superb2.5TDI »

Ahojte chlapci mam par otazok na Audi A6 C6 3,0 TDI BMK. 8/2004 ma to auto obmedzovac rychlosti ? dnes sme nasli na diagnostike obmedzovac rychlosti a bolo to nastavene na hodnotu 85 Km/h a nedalo sa to menit len funkcia bola minimalne alebo maximalne asi na hodnotu 85 km/h nastavily sme to na funkcii minimalne ... autu to nerobi nic no isiel som viac ako 85 Km/h a nic to nerobilo ... mohly sme nieco aktivovat ? nejaky obmedzovac ?? lebo hned si uz clovek namysla ze auto ma mensi vykon :D dalsia otazocka ... vypisuje mi auto chybu naklonu na xenony bol zaoxidovany kontakt pri naklone ten sme vycistili no nic nepomohlo... Diagnostika pise zavadu preruseny signal.... svetla sa vobec nehybu svitia do zeme :(... a dalsia vec na co je funkcia na vypinaci na svetla AUTO .. nemam manual od auta takze nemam to kde sa docitat.. ked mam vypinac v polohe 0 ide mi denne svietenie (ziarovky) nema to led je to spravne ? Dakujem prosim nehnevajte sa ked sa pytam taketo bludy... :)
Superb2.5TDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 371
Registrován: 02 pro 2012, 11:33

BMK

Příspěvek od Superb2.5TDI »

a este mi to sem tam hodi do nudzoveho rezimu dva starty ide na nudzak na treti sa zapne kontrolka motora a auto ma vykon... potom zhasne a auto ma vykon a pride nan opat slaba chvilka tak sa to opakuje ... zistil som ze mi to zacne robit v tedy ked stojim na mieste a troska pridam ... a potom sa rozbehnem a zacne sa ten kolobeh + nepravidelne sa mi rozblika zhavenie neviem urcit kedy a potom po chvilke zhasne ... diagnostika vypisuje toto Obrázek
Superb2.5TDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 371
Registrován: 02 pro 2012, 11:33

Příspěvek od Superb2.5TDI »

zacalo mi dnes auto hadzat castejsie do nudzaku zacal blikat zhavic a auto hodi do nudzaku poradte chlapci ... v com je chyba ...
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Kontroluj regulaci tlaku a ovládání motorku regulace něco tam nebude sedět třeba tlak vuči poloze motorku nebo nedosahuje požadované polohy.Stane se to za jízdy nebo stačí zapnout klíček?Při zapnutí klíčku si kontroluje dorazy.
Superb2.5TDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 371
Registrován: 02 pro 2012, 11:33

Příspěvek od Superb2.5TDI »

zhavenie sa rozblika ked nastarujem auto alebo pocas jazdy .. auto raz vykon ma potom nema ... teraz castejsie nema ako ma .. alebo ked ma na jedno zoslapnutie plynu a potom to spadne .. nemoze byt vadny pedal plynu ?
Superb2.5TDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 371
Registrován: 02 pro 2012, 11:33

Příspěvek od Superb2.5TDI »

takze dnes diagnotika potvrdila opat tie zavadi takze je v haji elektronika Turba ... teraz je to niekto na na vychodnom slovensku to repasuje alebo vie opravit + nastavit ? dakujem
Uživatelský avatar
Dukes
Site Admin
Příspěvky: 1132
Registrován: 22 led 2006, 23:16
Bydliště: Praha city

Příspěvek od Dukes »

Superb2.5TDI píše:takze dnes diagnotika potvrdila opat tie zavadi takze je v haji elektronika Turba ... teraz je to niekto na na vychodnom slovensku to repasuje alebo vie opravit + nastavit ? dakujem
Mělo by tam být KKK turbo, tuším. Tam je možné koupit origo regulaci va Audi za asi 6-7tis. Kč.
Obrázek
satas
Přispěvovatel
Příspěvky: 587
Registrován: 12 kvě 2007, 23:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od satas »

Regulace mam skladem,výmena možná včetne zaučení.
VAG Group Servis-opravy a GO R4,V6,V8,V12 Tdi+Benzin,Servis a renovace Xenon-LED světlometů,Opravy a výměny EZS zámků řízení,klíče ,Budiky,Ochrana dílu Audi VW GEKO,VAS 6395A Turba,Diagnostika Praha-608974322
Superb2.5TDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 371
Registrován: 02 pro 2012, 11:33

Příspěvek od Superb2.5TDI »

SZ :)
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“