Co vse provest po montazi ?

..jak jezdit na Slunečnicový, Řepkový, Olivový a podobné oleje ... a nebo, jestli někdo ještě jezdí na naftu, tak o naftě :-) či bionaftě

Moderátoři: šulda, radluk, Moderátoři

Odpovědět
agentw4c
Sběrač informací
Příspěvky: 23
Registrován: 14 bře 2007, 19:54

Co vse provest po montazi ?

Příspěvek od agentw4c »

Dobry podvecer,
mam zase takovy lame dotaz, protoze se chystam vsechno zitra zapojit, tak bych se chtel zeptat co musim vsechno po montazi provest, jelikoz nemam treba jasno jestli musim nejak olej napumpovat anebo se nasaje automaticky, mam system co tady byl na neho odkaz na Ebay. Dekuju vsem za jakykoliv poznamky.
Cau
Uživatelský avatar
SLÁDEK
Přispěvovatel
Příspěvky: 155
Registrován: 13 led 2007, 19:50

Příspěvek od SLÁDEK »

Ahoj,
po namontování budeš mít systém zavzdušněný - takže odvzdušnit a můžeš jet.
Já mám na filtru ruční pumpičku, kterou se ručně načerpá palivo do čerpadla. I po načerpání je ale nutné dlouho točit startérem, než motor chytne.
bobik43
Přispěvovatel
Příspěvky: 196
Registrován: 05 pro 2006, 22:31

re

Příspěvek od bobik43 »

Já zaplavil vsechny hadice i vymenik olejem, nastartoval na naftu a po kratkych intervalech chvilu prepinal mezi naftou a olejem dokud nebyl vsechen vzduch pryc
Uživatelský avatar
Zdenda
Přispěvovatel
Příspěvky: 239
Registrován: 25 led 2006, 16:29
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Zdenda »

taky mam jeden "přiblblej" dotaz: zakopává mi volnoběh, tak se pomalu odhodlávám k tomu, skouknout stav trysek. To se normálně vymontujou (vodpojí se z nich ty trubičky) a pak zase namontujou, a nebo je tam ještě nějaká zrada jako např. nutný nový těsnění, nutný odvzdušnění, speciální nářadí apod. ?
VW Passat 1.6 TD, motor CY, r.v. 1987
VW Passat 1.9 TDI, motor AFN, 1996
Ford Mondeo 1.8 TDCI, 2007
Pavel
Přispěvovatel
Příspěvky: 524
Registrován: 13 črc 2006, 10:20

Příspěvek od Pavel »

To Zdenda:
no nevím jak na Wv ale na MB jsou jen tepelný štíty, jsou to kalené plíšky za pár korun.
Odpovědět

Zpět na „Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu“