Kopnuti motoru na volnobeh i za jízdy

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Lukas1399
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 09 čer 2021, 18:50
Bydliště: Bakov nad Jizerou

Kopnuti motoru na volnobeh i za jízdy

Příspěvek od Lukas1399 »

Ahoj, (audi a4 b8 3.0tdi 176kw automat 2008)
dneska mě vystrasilo, když jsem stal na parkovišti, zahraty motor, tak z ničeho nic motor kopnul jak kdyby někdo v aute silne dupnul do podlahy, bylo to cítit v podlaze i na sedačce, ručička otackomeru spadla z nějakých cca700 na 500 podle oka, byla to sekundova záležitost tak jsem myslel ze to je třeba kvůli klime, ale když jsem jel po dálnici Liberec smer mladá Boleslav (cca za 2h), tak někde v půlce ve 140km/h další kopanec(to už klima byla vypnuta) nepodřadilo to, jen byl menší kopec a měl jsem tempomat, to cuknuti trvá jak když mrknes ani ne, jen s tím kopancem spadnou otáčky a během sekundy vše v normálu a jede se dal, na ty dálnici bych to přirovnal jak kdybych vzal díru na silnici..je to celkem velkej škubanec, trosku to zpomalí ale hned jede dal, předem dik za jakékoliv rady
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

odraz bude asi pamět závad ;) a všech řj
Lukas1399
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 09 čer 2021, 18:50
Bydliště: Bakov nad Jizerou

Příspěvek od Lukas1399 »

Jestli to stačí v kódech tak jich mám trosku vic po připojení na diagnostiku, vůbec se v tom nevyznám, ale doufam ze nic hroznyho, kdyby toto nestacilo tak zajedu na nějakou profi, toto mi vypsala taková domácí jebka
1330
0457
1314
0457
1403
1317
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“