Nepřipíná předek Jimny 2008

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19330
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Nepřipíná předek Jimny 2008

Příspěvek od roman1648 »

Kluci - jak tady funguje to připínání, je to taky podtlakem jak to bývalo třeba i na starších Vitarách ?
On to zjistil zrovna když napadalo těch 40cm sněhu tak to bylo vespod jedna sněhová bakule a navíc mezi svátky se mi to fakt řešit nechtělo (noteeth)
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5475
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Re: Nepřipíná předek Jimny 2008

Příspěvek od ROMEK »

System u 2008 si neviem vybavit. Nejake som riesil co mali servomotor na rozvodovke a zapinanie tlacidlami pod radiom
Honda CR-V, Peugeot Partner,VW Caddy, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14272
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Re: Nepřipíná předek Jimny 2008

Příspěvek od Tomas.cz »

Řešil jsem nedávno o trochu starší kus, ten měl na předek ještě klasicky páku, jakmile se dala na 4x4, kromě připojení v rozvodovce se ozvalo cvak cvak a bylo podtlakama zařazeno v kolech, ale když systém nešel, tak pořád blikala kontrolka 4x4 na palubce, po výměně potrubí - díra ok.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19330
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Nepřipíná předek Jimny 2008

Příspěvek od roman1648 »

OK na to tak nějak spoléhám no že to bude jen v tom ;)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19330
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Nepřipíná předek Jimny 2008

Příspěvek od roman1648 »

Takže - ty trubičky v katastrofálním stavu,spravovaný snad na 10ti místech tam kus hadičky,tam kus trubičky,kabelbindery,izolačka,no děs, tak jsem to celý vytrhal do prdele a natahal nový - plastový hadičky na vzduchotechniku 4mm, spojky přepadovou hadičkou na vstřiky, na zvedáku jsem to pak nastartoval, zapnul 4wd, kontrolka začala namísto blikat už svítit a předek se roztočil, říkám si dobrý, po chvíli se ale zastavil a kontrolka se znovu rozblikala
Podtlakovou pistolí mi pravá strana těsní ale levá ne, když zaslepím podtlak k levýmu kolu tak to funguje ale samozřejmě zabírá jen pravé přední kolo, nevím jak ten připínací mechanismus v kole funguje a ani se mi s tím asi nechce srát... (noteeth)
Odpovědět

Zpět na „Suzuki“