vypínač na motor TDi PD

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Batistuta
Aktivista
Příspěvky: 1286
Registrován: 23 led 2006, 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Batistuta »

Kua,to bych chtěl bejt u toho jak mu klekne noťas a ještě tam bude ležet nažranej plynu,bych se smál jak hovado a pak bych ho zabil,kreténa. Jinak já měl odpojenou řídící jednotku a to dvěma vypínači,nenatočíš ani náhodou,ale odtáhnout se to dá vždycky. Jinak jednou se mi stalo,že mi zdechlo auto a už jsem ho nenatočil,samozřejmě jsem pospíchal,no a po půl hodině bádání,jsem přišel na to,že se mi u jednoho spínače uklepal drát,fakt sranda,smál jsem se sám sobě,jak jsem to odfláknul (LOL) .
FABIA 1,6tdi - soft dieselpower
47kWpowerbaby!
Přispěvovatel
Příspěvky: 56
Registrován: 08 zář 2006, 08:42

Příspěvek od 47kWpowerbaby! »

pre.vit píše:Když už jsme u toho zabezpečení, teď ze soboty na neděli se mi někdo před panelákem pokusil ukrást moje autí. Zničil mi zámek u dveří, rozlousknul spínačku, ale naštěstí si neporadil s druhým immo. Tak mi aspoň šlohli HF, amatéři.
No a dneska jsem se bavil s jedním nejmenovaným chlápkem a ten mi poradil, že existujou patrony obsahující paralyzující plyn, která se dá koupit legálně. To se dá pod sedačku, a když se do auta někdo násilně vloupá, tak se to se spožděním 15-20s spustí. Zloděj je na cca 15min. paralyzovanej. No a v kombinaci s GSM hlášením má člověk dost času zavolat poldy, oblíknout se, sejít dolů, rozbít tomu zmrdovi držku a pak v klidu čekat až přijedou cajti... :))

Co vy na to??
nechtěl bych zažít, že to omylem spustí..
Uživatelský avatar
váha
Aktivista
Příspěvky: 3874
Registrován: 09 bře 2006, 14:34
Bydliště: královehradecký kraj

Příspěvek od váha »

titan0306 píše:Já nevím co tu všichni vymýšlíte. :?
Vyndej zásuvku na diagnostiku a strč ji někam jinam a máš to vyřešený.
ehm a k čemu ti to jako bude?Když ti vyrvou budíky a daj jiné?
Escalade EXT 6.2 AWD flexfuel
Uživatelský avatar
vita
Přispěvovatel
Příspěvky: 430
Registrován: 11 říj 2006, 12:21
Bydliště: Někde mezi Libercem-Kolínem-Janovickou Lhotou

Příspěvek od vita »

Protože k budíkům potřebujou eště RJ a kíč se stejným kódem imobiliréru. Pokud neni RJ tak dobře přístupná jako u Fábií .... a dlouho trvá se k ní dostat tak je jednodušší obejít imob. přes diagnostiku. Udrahejch aut je to asi jediná možnost-přes diag. Vypínač na napájení RJ je dobrá věc. Ale ukrást se dá všechno a taky se všechno krade (LOL) (třeba kamarádovi nedávno ukradli Fáčko-to fakt nepochopim)
Vento, AFN 81kw + čip (zatim nevim kolik ale jede líp než orig. 81kw :) )
no-fosil
Přispěvovatel
Příspěvky: 84
Registrován: 01 bře 2006, 00:33

kombinace zabezpeceni pro A6 r.v. 2000

Příspěvek od no-fosil »

myslite ze to bude ucinny tahle kombinace?
mam na sklech vyleptany nalepky od vin-mark
mam vyndanou zasuvku OBD a udelany mezikus-adapter
ted se tam montuje dvojity tajny vypinac
ke stavajicimu orig. immobilizeru se do serie zapoji dalsi 2-okruhovy
na pedaly mam bullock M (udajne zdrzi 17 minut)
na volant pujde ZEDERLOCK (az pojedu nekdy na slovensko u nas to asi nikdo nedela)
na radici paku asi neco z defendu nebo constructu

puvodne jsem myslel ze okenka polepim jeste dalsima ruznyma logama zabezpecovacek ale jeden clovek mne varoval ze by to corkare naopak provokovalo aby si to vyzkouseli .. tak jsem nalepky zase sundal.
Nechce se mi zase tak moc investovat, takze satelitni vyhledavani neprichazi do uvahy.
Vite o nejakym levnym kitu pro GSM lokalizaci ? (krome jablotronu ktery rozhodne neni levny)
Nejaky dalsi navrhy/napady?
Jak by se dala zabezpecit ridici jednotka?
Jak by se dala zabezpecit spinaci skrinka?

predem dik
no-fossil_fuel // A6 TDI r.v. 2000 81kW (motorcode AVG)
majo_862
Přispěvovatel
Příspěvky: 50
Registrován: 18 zář 2008, 12:56
Bydliště: UK

Příspěvek od majo_862 »

uz sa to tu preberalo vo velkom,tak si to daj vyhladat,je to asi 14 stran zaujimaveho citania,ja som si to akurat vcera cital
skus toto:http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.p ... ht=vypinac
Audi A6 1.9TDI Avant; BMW 328i E46;
adrian4
Sběrač informací
Příspěvky: 20
Registrován: 19 bře 2006, 16:13

Re: kombinace zabezpeceni pro A6 r.v. 2000

Příspěvek od adrian4 »

no-fosil píše:myslite ze to bude ucinny tahle kombinace?
mam na sklech vyleptany nalepky od vin-mark
mam vyndanou zasuvku OBD a udelany mezikus-adapter
ted se tam montuje dvojity tajny vypinac
ke stavajicimu orig. immobilizeru se do serie zapoji dalsi 2-okruhovy
na pedaly mam bullock M (udajne zdrzi 17 minut)
na volant pujde ZEDERLOCK (az pojedu nekdy na slovensko u nas to asi nikdo nedela)
na radici paku asi neco z defendu nebo constructu

puvodne jsem myslel ze okenka polepim jeste dalsima ruznyma logama zabezpecovacek ale jeden clovek mne varoval ze by to corkare naopak provokovalo aby si to vyzkouseli .. tak jsem nalepky zase sundal.
Nechce se mi zase tak moc investovat, takze satelitni vyhledavani neprichazi do uvahy.
Vite o nejakym levnym kitu pro GSM lokalizaci ? (krome jablotronu ktery rozhodne neni levny)
Nejaky dalsi navrhy/napady?
Jak by se dala zabezpecit ridici jednotka?
Jak by se dala zabezpecit spinaci skrinka?


predem dik
Pride odtahovka a za 30 sek. je prazdny plac ,ak ho dakto chce ukradnut konkretne to tvoje tak zmizne vzdy.
Ja som sa raz zobudil a A4 TDi pumpa 6 rychlostna krasavica tam nebola ,akurat sa ma žena spytala ako som v noci prišiel domov ?.Nechcela verit že na aute ,lebo pred domom neni. Naštastie bola dobra poistka a auto kupene cash tak to moc ani nebolelo. Odvtedy jazdim benzinove a nikto nato ani kuk.
kubas
Sběrač informací
Příspěvky: 21
Registrován: 29 srp 2008, 16:02
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubas »

Panove, je to skvely, se dozvedet, co vsecko se da na aute vypnout, odpojit, zavrit atd, ale vezte, ze zlodeji maji taky pocitac a internet a muzou si to tu klido pido precist a priste uz budou vedet, co vsecko maji ty TDIckari odpojeny...;-) ale tayk sem se necemu priucil, takze dik PS: Zlodej nejsem..
VW Golf III TDI 66 kW Europe, GT podvozek, 2x airbag, 4x el. fenster, schibedach
Uživatelský avatar
zizuzidan
Aktivista
Příspěvky: 2409
Registrován: 10 zář 2007, 11:32
Bydliště: Sedlčansko

Příspěvek od zizuzidan »

Frajeři přijedou s odtahovkou naloží a auto fuč a v klidu někde v dílně už na to příjdou.
Takže pak můžeš mít co chceš a stejně na nic platný.
DynDyn
Přispěvovatel
Příspěvky: 208
Registrován: 17 zář 2008, 13:19
Bydliště: Brno

Příspěvek od DynDyn »

kubas píše:Panove, je to skvely, se dozvedet, co vsecko se da na aute vypnout, odpojit, zavrit atd, ale vezte, ze zlodeji maji taky pocitac a internet a muzou si to tu klido pido precist a priste uz budou vedet, co vsecko maji ty TDIckari odpojeny...;-) ale tayk sem se necemu priucil, takze dik PS: Zlodej nejsem..
kubas ví co říká! Lidi co vám, byť zde na "rádoby" zabezpečeném webu prozradí, co mají v autě za systém fakt v uvozovkách "uznávám". Už stačí jen SPZ (RZ) a do měsice jste bez auta. Lovu zdar... Tyhle rady si pište přes SZ
Fabia I, 2003, 1,9 TDI 74 kw, ATD
Octavia II RS, 2008, 2,0 TDI, 125 kw, CEGA
Ibiza, 2003, 1,4 16V, 55 kw
Passat, 2002, 1,9 TDI, 96 kw, AVF
Passat, 2004, 1,9 TDI, 96 kw AVF
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Re: kombinace zabezpeceni pro A6 r.v. 2000

Příspěvek od TDI tech »

no-fosil píše:myslite ze to bude ucinny tahle kombinace?
mam na sklech vyleptany nalepky od vin-mark
mam vyndanou zasuvku OBD a udelany mezikus-adapter
ted se tam montuje dvojity tajny vypinac
ke stavajicimu orig. immobilizeru se do serie zapoji dalsi 2-okruhovy
na pedaly mam bullock M (udajne zdrzi 17 minut)
na volant pujde ZEDERLOCK (az pojedu nekdy na slovensko u nas to asi nikdo nedela)
na radici paku asi neco z defendu nebo constructu

puvodne jsem myslel ze okenka polepim jeste dalsima ruznyma logama zabezpecovacek ale jeden clovek mne varoval ze by to corkare naopak provokovalo aby si to vyzkouseli .. tak jsem nalepky zase sundal.
Nechce se mi zase tak moc investovat, takze satelitni vyhledavani neprichazi do uvahy.
Vite o nejakym levnym kitu pro GSM lokalizaci ? (krome jablotronu ktery rozhodne neni levny)
Nejaky dalsi navrhy/napady?
Jak by se dala zabezpecit ridici jednotka?
Jak by se dala zabezpecit spinaci skrinka?

predem dik
na radici paku asi neco z defendu nebo constructu (noteeth) (noteeth) (noteeth) -> http://video.google.co.uk/videoplay?doc ... &q=bumpkey
Naposledy upravil(a) TDI tech dne 13 pro 2008, 16:22, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
live69
Aktivista
Příspěvky: 2437
Registrován: 11 říj 2008, 11:01
Bydliště: Tábor

Příspěvek od live69 »

Hm dost dobrý!!! (rofl) Takže už se nemusím ani zlobit na ženskou že ho nezamiká (rofl) (rofl) (rofl)
OI TDI PD 4x4 COMBI, 312/260, TT, VB,PP 1043,FMIC,HDS,FMH ,HP-sporting,17 SPIDER,D5WSC-TP5, 193/421 PRODÁNO :-)
T5 TRANSPORTER 1,9PD,
CBR 1000RR
ZAJÍMÁM SE O BUDOUCNOST, PROTOŽE V NÍ HODLÁM STRÁVIT ZBYTEK ŽIVOTA.
Uživatelský avatar
zizuzidan
Aktivista
Příspěvky: 2409
Registrován: 10 zář 2007, 11:32
Bydliště: Sedlčansko

Re: kombinace zabezpeceni pro A6 r.v. 2000

Příspěvek od zizuzidan »

no-fosil píše:myslite ze to bude ucinny tahle kombinace?
mam na sklech vyleptany nalepky od vin-mark
mam vyndanou zasuvku OBD a udelany mezikus-adapter
ted se tam montuje dvojity tajny vypinac
ke stavajicimu orig. immobilizeru se do serie zapoji dalsi 2-okruhovy
na pedaly mam bullock M (udajne zdrzi 17 minut)
na volant pujde ZEDERLOCK (az pojedu nekdy na slovensko u nas to asi nikdo nedela)
na radici paku asi neco z defendu nebo constructu

puvodne jsem myslel ze okenka polepim jeste dalsima ruznyma logama zabezpecovacek ale jeden clovek mne varoval ze by to corkare naopak provokovalo aby si to vyzkouseli .. tak jsem nalepky zase sundal.
Nechce se mi zase tak moc investovat, takze satelitni vyhledavani neprichazi do uvahy.
Vite o nejakym levnym kitu pro GSM lokalizaci ? (krome jablotronu ktery rozhodne neni levny)
Nejaky dalsi navrhy/napady?
Jak by se dala zabezpecit ridici jednotka?
Jak by se dala zabezpecit spinaci skrinka?

predem dik
Kdo ti řekl že ta hovadina na pedály zdrží na 17 min.?
Vždyt to je otázka minuty když to přeženu.

(noteeth)
kamo205
Přispěvovatel
Příspěvky: 103
Registrován: 04 říj 2007, 13:28
Bydliště: Handlová

Příspěvek od kamo205 »

Už mi ukradli dve autá, našiel som ich obe, no prvé už len diely a druhé sa dalo ešte doskladať. Bol pokus aj tretí krát, no pomohlo relátko a skrytý vypínač. Relé odpojí prívod na cievku štartéra a zopne klúč do obvodu húkačiek. Takže miesto štartu to začne húúúkať, a pomocou držiaceho rele, to robí randál aj keď prestaneš štartovať. Vypne sa to len odpojením bat., alebo ja som tam dal rozpínacie tlačítko, lebo pár krát som sa už pozabudol a vyhukoval medzi činžákmi. Raz pred Trescom som našiel auto vylomené a húkalo jak o dušu, ale bolo tam.
Uživatelský avatar
koco
Aktivista
Příspěvky: 1931
Registrován: 11 říj 2006, 14:02
Bydliště: SR-TT

Příspěvek od koco »

nemohol by si prosim ta sem dat schému tohoto zapojenia, nie som el. a z toho popisu nie som moc múdry, moc by pomohla schéma. dík.
AUDI A4 Avant TDI, AFN, 764, 11mm, 1749VA, jednohmota HDS, egrOFF, katOFF, soft, 288/245
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“