Nezávislé topení Webasto

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
pinkysek
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 17 říj 2006, 11:34
Bydliště: Litvínov

Nezávislé topení Webasto

Příspěvek od pinkysek »

Čus chlapí, tak hledám na netu něco o topení webasto, jak to vůbec funguje a nemohu stále nic najít.
Koupil jsem si čtyřkovýho Golfíka z Německa. Je to 1,9 TDi/66KW (dnes už 85KW :-)) 2001. Mám tam ovladač vlevo pod volantem s displejem. Když zmáčknu tlačítko s plamínkem, tak se to rozsvítí, ale to je tak všechno. Jo a jsou tam nějaké 3 paměti a dálkáč, ale nemaká, to.
Tak jen jestli s tím nemáte někdo zkušenosti, kde to tam vůbec v atutě je namontovaný. Když zvednu haupnu, tak to nemohu najít.
Dík :?
honzamares
Přispěvovatel
Příspěvky: 208
Registrován: 26 črc 2006, 09:35
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od honzamares »

www.webasto.cz mají tam telefonní číslo a velmi ochotný personál.
mTDi v lodičce 19' - zatím spotřeba 8x menší než s bengem :)
nový diesel mazlík v rodině :) Nissan Navara 2.5TDi 171k
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5477
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Neco podobneho budu resit v patek na A8 take to vubec nejde ze schemy zapojenia sem si vsimel ze to ma zvlast neco jako diag.zastrcku asi to cez nu vyhadzuje vyblikavaci kody podla kerych sa da zistit zavada ked na to dojdu
dam vedet
Uživatelský avatar
MAX
Přispěvovatel
Příspěvky: 862
Registrován: 23 led 2006, 20:55
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od MAX »

Do těch pamětí si uložíš tři různé časy zapálení. Dálkové k tomu dávali s dosahem až na 1 km. Měla by to být taková kostka a jestli není v motoru tak bude někde pod blatníkem. Zkus jít po hadicích s vodou, mělo by tě to k němu dovést.
pinkysek
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 17 říj 2006, 11:34
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od pinkysek »

No dneska zkusim zavolat nějakýmu odborníkovi, tak uvidim. Po hadicích jsem šel a možná jsem to i našel, ale to je tak vše. Ty paměti jsem pochopil, dálkáč bliká, když ho zapnu, ale Webasto ne a ne vrčet. Venku přituhuje :(
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“