alkohol
Moderátoři: šulda, Moderátoři
-
- Přispěvovatel
- Příspěvky: 537
- Registrován: 25 dub 2011, 21:21
- Bydliště: Karlovy Vary
Takové věci se stávají, když se mu stane jen to, co napsal Johny, je to dobré. Ale když po každé opici hledá auto a má často okna, je to problém. Měl jsem známého, který oznámil krádež auta a našlo se s otevřenými dveřmi , vyhrávajícím rádiem a všemi doklady nepoškozeno napříč ulice a auta jej objížděla..Pak mu došlo, že nedaleko chlastal on.. 

nepropadat panice...
jericho-3 píše:Takové věci se stávají, když se mu stane jen to, co napsal Johny, je to dobré. Ale když po každé opici hledá auto a má často okna, je to problém. Měl jsem známého, který oznámil krádež auta a našlo se s otevřenými dveřmi , vyhrávajícím rádiem a všemi doklady nepoškozeno napříč ulice a auta jej objížděla..Pak mu došlo, že nedaleko chlastal on..

Seat Leon 1.9TDI 100kw - Ukradeno
Audi A4 - FB S764, EGR & KAT OFF, 288 brzdy, jednohmota HDS, FK -40mm, 17" alu, celopolep silver-grey matt
Aktual : Seat Toledo 1.9tdi ASV - zatim jen zakl servis a 17ky
Audi A4 - FB S764, EGR & KAT OFF, 288 brzdy, jednohmota HDS, FK -40mm, 17" alu, celopolep silver-grey matt
Aktual : Seat Toledo 1.9tdi ASV - zatim jen zakl servis a 17ky

Zamluvil to, měl maminku na OV KSč, tak mu všechno prošlo..Dokonce ožralej střílel na chatě po sousedovi PS VB , který ho prudil , kámoš říkal, že to myslel smrtelně vážně, že to bylo jako ve filmu , lítala hlína těsně za pomocníkem a ten kličkoval, protože poznal, že mu jde o život..A áriec /blondák modré oči/ vše přežil.. 

nepropadat panice...