Otázka

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
milan.or
Nováček
Příspěvky: 4
Odpovědi: 0
Registrován: 14 dub 2007, 05:57
Bydliště: Poprad

Otázka

Příspěvek od milan.or »

Som tu nový, a chcem poradiť, aké čerpadielko na diesel ide alebo akým ho mám nahradiť u Sharana 1998, k bufíku na dokurovanie motora 1,9 TDi, 81 Kw, kúpil som ho na prístrojovke mi elektronicke ukazovatele/snehové vločky fungujú/, čiže ho vzopína, ale čerpadielko po kontrole podvozku tam chýba, je tam zablendovaná hadička od nádrže a dva el. kábliky. DIK ZA RADY.
Naposledy upravil(a) milan.or dne 14 dub 2007, 20:38, celkem upraveno 1 x.
pepem
Přispěvovatel
Příspěvky: 141
Odpovědi: 0
Registrován: 24 led 2006, 09:06
Bydliště: PN

Příspěvek od pepem »

mas sz
pepem
miraspetrowski
Přispěvovatel
Příspěvky: 818
Odpovědi: 0
Registrován: 15 úno 2007, 20:09
Bydliště: okr. cr

Re: Otázka

Příspěvek od miraspetrowski »

milan.or píše:Som tu nový, a chcem poradiť, aké čerpadielko na diesel ide alebo akým ho mám nahradiť u Sharana 1998, k bufíku na dokurovanie motora 1,9 TDi, 81 Kw, kúpil som ho na prístrojovke mi elektronicke ukazovatele/snehové vločky fungujú/, čiže ho vzopína, ale čerpadielko po kontrole podvozku tam chýba, je tam zablendovaná hadička od nádrže a dva el. kábliky. DIK ZA RADY.
ta hadička je přívod nafty do bufetu a ty drátky ovládání el ventilu otvírání nafty ten je na rozdvojce na přívodní hadici-oranžová- k naft. filtru-napravo před nádrží směrem k motoru. toho bufíku je ale škoda!!!!!!!!! cena kolem 5 000-6 000 kč ,ale použitej, jinak hlavní kabeláž je někde v levým prahu pod zad. dveřma, zkus inzeráty-rozprodám na díly atp.snad ho seženeš,možná i levněji
moskvich 412, lada 2105, š 120ls,p 309 grd,toyota corolla-mazánek,sharan1 1,9TDI 81kW černá metla-šachovnice na blatníku
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“